Jak być delikatną?

Jak być delikatną?

Jak być delikatną?

Jak być delikatną?

Duża część kobiet chciałaby cechować się delikatnością, jednak nie wiedzą, od czego zacząć. Niektóre kobiety już jako małe dziewczynki wykształciły w sobie tą cechę i przez wiele lat pielęgnowały, niektóre jednak potrzebują wskazówek.

Jeśli chcesz aby przestali postrzegać Cie jako chłopczycę i babochłopa to dobrze trafiłaś. Poradzę Ci co zrobić, aby mężczyźni postrzegali Cie jako kobietę wrażliwą i delikatną.

Wskazówki, jak być delikatną kobietą

 1. Zacznij od fryzury. Postaraj się aby była bardziej dziewczęca. Nie musisz od razu ścinać czy też przedłużać włosów, czasem wystarczy zmiana uczesania, aby wyglądać kobieco. Zapytaj fryzjera o fryzurę, która doda Ci delikatności.
 2. Makijaż. Tutaj obowiązuje zasada: im mniej tym lepiej. Jeżeli chcesz wyglądać delikatniej, pamiętaj, aby makijaż to odzwierciedlał. Unikaj ciemnych cieni do powiek i ciężkich fluidów, natomiast usta pomaluj delikatnym bezbarwnym błyszczykiem lub takim w kolorze bladego różu.
 3. Jeśli obgryzasz paznokcie, to przestań! W sklepach dostępne są preparaty, które pomogą Ci zerwać z tym nałogiem. Delikatna kobieta powinna mieć ładne zadbane dłonie. Paznokcie najlepiej pomalować bezbarwnym lakierem lub zrobić tzw. “ frencza”.
 4. Jasne kolory ciuchów to podstawa. Wyrzuć z szafy czarne bluzy i koszulki. Chcesz być delikatna? To zacznij się tak ubierać. Zdecydowanie królują tutaj jasne, pastelowe kolory. Warto również zamienić spodnie na sukienki i spódnice.

Po takiej metamorfozie możesz skupić się na psychice, albowiem aby stać się delikatną kobietą, nie wystarczy jedynie zmiana ubioru i fryzury. Jeśli zastosowałaś się do poprzednich punktów będzie łatwiej z drugą częścią przemiany, ponieważ kiedy już wyglądasz delikatnie, zaczynasz się tak czuć i poruszać.

Czas zająć się zachowaniem, które pozwoli Ci z chłopczycy zamienić się w delikatną dziewczynę.

 1. Podczas rozmowy troszkę przycisz głos, jednak na tyle aby rozmówca słyszał, co do niego mówisz. Nie krzycz i przede wszystkim nie używaj wulgaryzmów! Ton Twojego głosu powinien być uprzejmy i łagodny.
 2. Jeśli bekasz, dłubiesz w nosie itp., to natychmiast przestań. Takie zachowanie nie może mieć miejsca. Zacznij się kulturalnie zachowywać, wówczas ludzie zaczną Cię szanować.
 3. Rozmawiaj z chłopakami. Nie traktuj ich tylko jak kumpli! Jeżeli musisz podnieść coś ciężkiego – poproś o pomoc. Zrób tak samo jeśli nie możesz czegoś dosięgnąć. Staraj się być troszkę niezaradna, ale nie przesadzaj, bo zaczną postrzegać Cie jako niezdarę. Pozwól chłopakom się wykazać. Na bycie feministką będziesz miała jeszcze czas, a teraz póki jesteś nastolatką – bądź dziewczęca i delikatna.
 4. Idąc ulicą wyprostuj się, patrz przed siebie i uśmiechaj. Wyglądasz świetnie, więc czujesz się świetnie!
3.7/5 - (12 votes)

Tagi:

 • jak być delikatną
 • jak byc dziewczeca
 • delikatna kobieta

2 komentarze

 1. sardynka 17 kwietnia 2013
 2. oxy 7 grudnia 2013

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.