Jak podkręcić włosy

Jak podkręcić włosy?

Jak podkręcić włosy

Jak podkręcić włosy?

Chcesz, aby Twoje niesforne włosy były podkręcone i wyglądały ładnie, ale równocześnie naturalnie? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak osiągnąć taki efekt. Postępuj zgodnie z nimi, a uda Ci się osiągnąć zamierzony efekt.

Zapraszamy do lektury! :)

Podkręcanie włosów długich i podanych na skręt

Pierwszy stosowany jest najczęściej przy włosach długich i podatnych na skręcanie. Trzymając wałek tuż przy skórze głowy, nakręcamy nań pasemko włosów. Warto wcześniej zastosować kosmetyki podkreślające skręt włosów – utrwalą one fryzurę i sprawią, że loki będą wyglądały ładnie dłużej.

Podkręcanie włosów krótkich i niezbyt gęstych

Drugi sposób to nakręcanie wałków od końca włosów w kierunku głowy. Ten sposób zalecany jest dla pań o niezbyt długich i niezbyt gęstych włosach. Pierwszy sposób pozwala na silniejsze skręcenie włosów, ale pozbawia je puszystości.

Drugi sposób powoduje słabsze skręcenie, ale daje włosom puszystość. Aby stworzyć naturalność fryzury nie układajmy wałków w rzędach, a w szachownicę.

Dzięki temu uzyskamy na głowie „naturalny bałagan”. Przed kręceniem włosów należy je wysuszyć i wetrzeć jakąś piankę czy krem do kręcenia włosów.

5/5 - (1 vote)

One Response

  1. Ania 2 marca 2013

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.