Jak być plastikiem?

Pragniesz być plastikiem i przyciągać uwagę napalonych mężczyzn, szukających przygodnego seksu? Jeśli nie masz szacunku do swojego ciała i chcesz aby każdy zwracał na Ciebie uwagę to dobrze trafiłaś. Dodatkowym atutem będzie brak logicznego myślenia. Jeśli zatem spełniasz powyższe wymagania jesteś znakomitą kandydatką na plastik. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, a możesz być pewna, że wkrótce staniesz się plastikiem.

  1. Oczywiście zacznę od wyglądu zewnętrznego, a dokładniej od włosów. Obowiązkowym elementem są włosy w kolorze blond (chociaż zdarzają się również plastikowe brunetki), oczywiście musi to być platynowy blond. Ponadto, jeśli chcesz być rasowym plastikiem – zafunduj sobie sztuczne i doczepiane włosy.
  2. Kolejną bardzo istotną cechą plastika jest wyzywający makijaż. Tutaj nie wystarczą pomalowane rzęsy. Musicie zadbać o odpowiednią ilość fluidu oraz sypkiego pudru, ponadto pamiętajcie o “przydymionych oczach”. Początkujący plastik powinien podkreślać oczy grubą kreską zarówno na górnej jak i dolnej powiece, ponadto musisz zacząć nakładać dużą ilość cienia do powiek. Na usta warto nałożyć dużą, ale taką naprawdę sporą ilość błyszczyku, najlepiej jeśli będzie zawierał drobinki brokatu, które dodatkowo je powiększą.
  3. Nie możecie zapomnieć o solarium. Im więcej tym lepiej! Musisz chodzić regularnie i na minimum 15 min. Brązowa, czy pomarańczowa opalenizna – nie ważne. Najistotniejsze jest to, że jesteś opalona. Pamiętaj również o wszelkiego typu “przyspieszaczach” do opalania.
  4. Jeżeli pragniesz być rasowym plastikiem, to oprócz wymienionych rzeczy musisz również zadbać o odpowiednio długie tipsy. Muszą być długie i najlepiej różowe. Im więcej wzorków i innych dodatków tym lepiej. Przecież uwielbiasz być widoczna.
  5. Niegdyś plastiki nosiły ubrania jedynie w kolorze różowym, obecnie jednak panuje praktycznie zupełna dowolność. Podczas zakupów musicie kierować się nie kolorem, a ilością materiału wykorzystanego do produkcji danej bluzki czy spodni. Zatem zapamiętajcie złotą zasadę dotyczącą stroju plastików: “im mniej tym lepiej”. Ubranie nie może za dużo zakrywać! Musicie pokazać co macie najlepsze – piersi, nogi, pupa, cokolwiek. Oczywiście strój musi być bardzo obcisły, ponieważ mężczyźni muszą wiedzieć co biorą. Fakt jest taki, że plastiki zazwyczaj nie mają nic mądrego do powiedzenia, zatem nie zainteresujecie mężczyzny rozmową. Musicie mieć świetne ciało, żeby facet nie znudził się wami po trzech spotkaniach.
  6. Masz buty na obcasie? Nie? Ale jak to? Każdy plastik musi mieć buty na obcasie. Im wyższy obcas tym większe wrażenie. Oczywiście w szafie absolutnie każdego plastika nie może zabraknąć białych kozaczków.
  7. Pieniądze są najważniejsze, a Ty jesteś najpiękniejsza i w ogóle “SłiItAŚnA”. Możesz zadawać się jedynie z tymi, którzy mają wystarczająco pieniędzy na zakupy i solarium. Reszta się nie liczy.
  8. Jeśli szukasz chłopaka to obowiązkowo musi mieć samochód. Ale nie jakiś zwykły – musi być drogi, aby Twoje koleżanki miały Ci czego zazdrościć.
  9. Jeśli chodzisz do szkoły to nie możesz ćwiczyć na zajęciach wychowania fizycznego. Przecież plastiki się nie pocą. Ponadto zrobienie makijażu kosztuje Cię dużo czasu, a Ty nie masz zamiaru go poprawiać, przez głupią lekcję W-Fu.
5/5 - (5 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.