Typ osobowości a jego związek z nosem człowieka

To imponujące, jak wielką ilość informacji można uzyskać o człowieku, przez kilka minut jedynie obserwując szczegóły w budowie jego nosa. Przekonaj się, jak to możliwe.

Rodzaje nosów i ich opis

Nos prosty

Ludzie z prostym, klasycznym i wąskim nosem wydają się być bardzo przedsiębiorczy, zwykle mają większe umiejętności organizacyjne. Dobrze jest mieć ich pod ręką w trudnych czasach, gdyż myślą racjonalnie i za pomocą logiki mają tendencje do trzymania swoich emocji na wodzy. Mają też duże możliwości osiągania sukcesów w biznesie.

Nos szeroki

Taki nos ujawnia silną osobowość, ten typ nosa posiadają ludzie z wielkimi zdolnościami przywódczymi. Nie są umiarkowani, decyzje podejmują nagle i mają wielkie możliwości wpływania na innych. Działają skutecznie, są dobrze zorganizowani, potrafią inspirować innych do działania.

Mięsisty nos

Ludzie z takim nosem są bardzo inteligentni, szybko się uczą i dużo pracują. Są też kochającymi i wiernymi partnerami.

Zadarty nos

Lekko uniesiony nos ujawnia nastawienie optymistyczne i przyjacielskie. Są to zazwyczaj ludzie otoczeni rodziną i przyjaciółmi, pełni entuzjazmu, kochający wszelkie doświadczenia, otwarci na przygody oraz nowe doznania seksualne. Można im też zaufać.

Zakrzywiony nos

Ludzie, którzy mają nos zakrzywiony w dół, są bardzo żywotni i nie zważają na inne osoby. Nie potrzebują zgody otoczenia i często mają buntowniczy charakter. Nie ma znaczenia, co inni o nich mówią, gdyż i tak zawsze wszystko robią zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.