Jak być czułym

Jak być czułym?

czuły mężczyzna

Jak być czułym?

Wiele kobiet narzeka na swych partnerów że nie są czuli. Pragną aby mężczyzna był romantykiem i obsypywał je kwiatami. I wówczas pojawiają się pytania: jak być czułym? Jak ją uszczęśliwić? Jak zaskoczyć ukochaną kobietę? Jeśli nie masz żadnego pomysłu na to jak spełnić chociaż część wymagań twej wybranki, to dobrze trafiłeś.

Poniżej przedstawię kilka sposobów na to jak stać się bardziej czułym, liczę na to, że każdy mężczyzna znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wskazówki, jak być bardziej czułym w stosunku do kobiet

Ważne abyś nauczył się okazywać uczucia. Jeżeli kochasz kobietę, to daj jej to do zrozumienia.

 1. Niespodzianki. Większość kobiet je uwielbia, dlatego nie siedź z założonymi rękoma tylko wymyśl coś! Może to być banalny kwiatek, maskotka, wspólna kąpiel z olejkami eterycznymi lub kolacja zrobiona przez Ciebie. Ważne aby w tym wszystkim zachować element zaskoczenia. Możesz również zrobić coś samemu np. origami. Gwarantuję Wam, że większość kobiet będzie zachwycona taką niespodzianką.
 2. Rozmowa. Dwoma bardzo ważnymi elementami dobrego związku, powinny być: szczerość i rozmowa. Jeżeli kobieta chce abyś był bardziej czuły zapytaj ją wprost czego konkretnie od Ciebie oczekuje, co ma dokładnie na myśli. Jeśli odpowie, po prostu postępuj zgodnie z jej wskazówkami.
 3. Używaj zdrobnień. Kobiety lubią wszelkie: słoneczka, kociaki, myszki, żabki, serduszka i inne. Zatem jeśli tylko masz okazję – mów tak do niej.
 4. Troska. Pokazuj jej, że się o nią troszczysz! Jeśli spacerujecie wieczorem, zapytaj czy jest jej ciepło, czy nie marznie. Kiedy jest u Ciebie, zapytaj czy jest głodna, zaproponuj ciepłą herbatę lub w cieplejsze dni – orzeźwiający napój. Po prostu pokaż jej, że zależy Ci na tym , aby czuła się jak najlepiej.
 5. Uczucia. Powiedz jej, co do niej czujesz. Nie musisz w poetycki sposób rozwodzić się nad ogromem miłości jaką ją darzysz. Nie. Wystarczy, że powiesz to w sposób prosty i nieskomplikowany. Twoja kobieta na pewno to doceni.
 6. Od czasu do czasu oglądnij z nią jakiegoś “romantycznego tasiemca”. Nie śmiej się ani nie pocieszaj jej, jeżeli zobaczysz u niej łzy wzruszenia. Przytul ją – uwierz mi, to wystarczy.
 7. Komplementy. Absolutnie każda kobieta uwielbia komplementy. Daj swej wybrance do zrozumienia, że w Twoich oczach jest najpiękniejszą, najmądrzejszą i najseksowniejszą kobietą jaką kiedykolwiek widziałeś.
 8. Dotyk. Przytulaj ją, głaskaj i pieść! Fizyczność jest równie ważna co sfera psychiczna. Pokaż jej dotykiem, że podoba Ci się każdy fragment jej ciała. Przytul ją i daj do zrozumienia, że może czuć się bezpieczna.
 9. Pomoc. Zadbaj o to, aby Twoja partnerka wiedziała, że zawsze może na Ciebie liczyć. Wspieraj ją w trudnych chwilach. Czasami wystarczy uśmiech i fakt, że jesteś przy niej.
 10. Słuchaj. Kobiety z reguły są bardzo gadatliwe. Jeśli Twoja wybranka wróci z pracy i zacznie opowiadać Ci ze szczegółami cały swój dzień… nie przerywaj jej. Wystarczy, że spokojnie jej wysłuchasz, nie musisz komentować – po prostu wysłuchaj.
 11. Opieka. Jeśli Twoja kobieta jest w kiepskim humorze lub narzeka na złe samopoczucie – zaopiekuj się nią. Niech wie, że ma w Tobie oparcie oraz, że się o nią troszczysz.
 12. Imprezy. Jeśli bawicie się osobno, co jakiś czas podejdź do niej i szepnij jej coś miłego do ucha.

5/5 - (1 vote)

Tagi:

 • jak być czułym dla dziewczyny
 • jak byc czulym
 • byc czulym

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.