Jak być chamem

Jak być chamem?

cham

Jak być chamem?

Wiele osób pragnie stać się chamem i mówię tutaj zarówno o mężczyznach jak i kobietach. Niezależnie od płci i wieku czasami to się po prostu opłaca.

Na pewno każdy z was doświadczył sytuacji, w której miał ochotę wydobyć z siebie Chama i nawymyślać wszystkim. Piszę o tym, ponieważ wiem, że w każdym drzemie taki mały Cham.

Wskazówki, jak zostać chamem

Może mieliście ostatnio zły dzień? Może ktoś was obraził, albo pani kasjerka nie wydała grosika? Teraz w jednym miejscu zebrałam dla was listę wskazówek, mówiących o tym jak szybko, łatwo i bezboleśnie zostać chamem.

 1. Przede wszystkim zapomnij o Trzech Zakazanych Słowach: dziękuję, przepraszam, proszę,
 2. Usiądź na przystanku pełnym ludzi, zapal papierosa i obowiązkowo spluwaj! Pluj na chodnik z częstotliwością = 1splunięcie/10 sek. Nie reaguj na chrząknięcia starszych pań. jeżeli jesteś wprawionym spluwaczem, nie krępuj się – pluj częściej.
 3. Podczas jazdy autobusem prowadź głośną rozmowę telefoniczną, przeklinaj i co jakiś czas wybuchaj śmiechem.
  • Bardziej zaawansowanym chamom polecam rozmowę telefoniczną w podobnym stylu, jednakże o tematyce sprośnej.
 4. Głośno słuchaj muzyki podczas jazdy autobusem, daruj sobie słuchawki – włącz na głośnik. Niech wszyscy słyszą jaką znakomita masz play listę .
 5. Zakazy? Nie znam tego słowa! Kup jedzenie na wynos, wygodnie rozłóż się z nim w autobusie i delektuj wspaniałym smakiem mięska w komunikacji miejskiej. Nie możesz zapomnieć o najważniejszym: bekanie, mlaskanie, dłubanie w nosie i oblizywanie palców to podstawa!
 6. Nie straszne Ci osiemdziesięcioletnie weteranki wojny w Wietnamie oraz inni obrońcy krzyża. Wsiadasz do autobusu, lokalizujesz wolne miejsce i zajmujesz je! Metoda nazywa się WLZ (Wsiadasz-Lokalizujesz-Zajmujesz).
 7. Idąc drogą nie usuwaj się nikomu. Bardziej zaawansowani mogą również pokusić się o umyślne zachodzenie ludziom drogi i trącanie ich raz barkiem, raz łokciem – w zależności od wzrostu przechodnia.
 8. Oczywiście nie zapominaj o pluciu. Pluj wszędzie i o każdej porze, idąc ulicą, stojąc w kolejce do kasy a nawet siedząc w fotelu w pokoju. A co?! Jesteś chamem? Wolno Ci!
 9. Śmieć dowoli. Nie Ty sprzątasz chodniki więc co Ci zależy? Nie przejmuj się i wyrzucaj na chodnik wszystko co wpadnie Ci w ręce. Papiery, butelki, woreczki, czy stara wersalka – śmieć to śmieć.
 10. Kolejki są dla idiotów. Po co masz czekać, skoro jesteś chamem? Wpychaj się bez względu na to czy potrzebujesz czegoś czy nie. Najważniejsze to nie stać w kolejce, a jeśli przy okazji zdenerwujesz kilka osób… marzenie. Wyobraź sobie taką sytuację: Jesteś na poczcie. Na 10 okienek otwartych jest jedynie 3 (dodam, że mamy godzinę 16), a kolejki ciągną się aż na zewnątrz budynku. Ty: Nieustraszony Cham, przeciskasz się między ludźmi rozpychając rękoma i dysząc ze zmęczenia docierasz do okienka. Nie zwracając uwagi na oburzenie kolejkowiczów, w pełnym skupieniu szukasz czegoś w torbie aby po pewnym czasie rzec do pani z okienka: “która godzina”. Jeśli otrzymasz odpowiedź możesz spokojnie udać się w stronę wyjścia. Jeżeli natomiast pani z poczty będzie potężnie zdziwiona i nie wyda z siebie głosu – również skieruj się w stronę wyjścia. Możesz jeszcze zrobić awanturę w stylu: “Czy ktoś tu w ogóle pracuje?!? chcę rozmawiać z kierownikiem!”
 11. Idź kupić lizaka do osiedlowego „spożywczaka” i zapłać banknotem stuzłotowym. Jeśli kasjerka nie będzie miała wydać, upieraj się, że masz mnóstwo czasu i możesz poczekać aż rozmieni pieniądze.
 12. Jesteś na randce z kobietą, właśnie skończyliście jeść kolacje w restauracji, oczywiście Ty wypiłeś tyle wina ile to tylko możliwe. Kiedy kelner przyniesie rachunek powiedz jej, że ma zapłacić. Jeśli będzie oponować skwituj ją: “Chciałyście równouprawnienia? To macie!”. Nie możesz zapomnieć o chamskich komentarzach dotyczących piersi/nóg/pupy kobiety siedzącej przy stoliku obok. Pamiętaj aby przejść przez drzwi tuż przed nią, zatrzaskując je za sobą.
  • Zawodowe Chamy mogą poczekać aż kobieta wyjdzie do łazienki i zwinąć jej z torebki trochę pieniędzy na taksówkę.
 13. Kobiety również mogą zaszaleć na randce. Polecam bekanie i dłubanie w nosie, ponadto po zjedzonym posiłku mogą “kulturalnie” puścić bąka. Warto również przeklinać jak szewc!
 14. W pracy musisz niegrzecznie odzywać się do współpracowników i do szefa. Nie zważaj na to, że może Cie wyrzucić. Pamiętaj, żeś Cham! A Chamy nie boją się konsekwencji! Wejdź do biura kierownika i wulgarnie zażądaj podwyżki i służbowego samochodu! Nie ważne, że nie masz prawa jazdy, samochód musi być. Jeśli szef odmówi – zwymyślaj go, jeśli ma żonę – ją też zwymyślaj, jeśli dodatkowo ma dzieci – dzieci zostaw w spokoju.
  • Jeśli to Ty jesteś szefem, to wydawałoby się, że masz ułatwione zadanie. Nic bardziej mylnego! Zatem obrażaj z umiarem, żeby pracownik nie poczuł się bardzo znieważony, albowiem może wówczas oskarżyć Cię o mobbing.
3.7/5 - (15 votes)

Tagi:

 • jak byc chamem
 • jak byc chamska
 • jak być wrednym
 • jak byc wredna

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.