Jak być czarującym

Jak być czarującym?

czarujący mężczyzna

Jak być czarującym?

Bycie czarującym jest równoznaczne z byciem miłym dla wszystkich kobiet. Jest to zarazem cecha, którą posiada niewielu mężczyzn. Jeżeli i Ty pragniesz być czarującym facetem, to radzę uzbroić się w cierpliwość, albowiem potrzeba na to sporo czasu i ćwiczeń.

Przedstawiam najważniejsze zasady, którymi powinniście się kierować jeśli pragniecie stać się czarującymi mężczyznami.

Wskazówki, jak być czarującym

 1. Kobiety muszą widzieć Twoją pewność siebie. Kiedy idziesz ulicą, patrz na kobiety, staraj się wychwycić ich spojrzenia, jeśli Ci się to uda – uśmiechnij się zawadiacko. Musisz jednak pamiętać aby nie wodzić spojrzeniem zbyt nachalnie – kobiety tego nie lubią. tego nachalnie.
 2. Kolejną kwestią są imiona. Musisz je zapamiętać, jeżeli chcesz aby flirt był skuteczny. Najlepszym sposobem jest powtórzenie jej imienia, gdy będziesz mówił swoje. Ponadto kiedy będziecie się żegnać również zwróć się do niej po imieniu. Kobieta uzna wówczas, że jesteś zainteresowany jej osobą.
 3. Słuchaj jej i zadawaj pytania. Nie chodzi o to abyś był ciekawski. Pytaj o jej pasje, czym się interesuje. Pamiętaj również, że kobiety nie lubią rozmawiać z mężczyznami o pracy. Polityka również nie jest tematem na pierwsze spotkanie.
 4. Kłamstwo ma krótkie nogi, zatem jeżeli kobieta dowie się, że ja oszukujesz, wówczas bardzo trudno będzie Ci odzyskać jej zaufanie. Pamiętaj, że ukrywanie faktów to również kłamstwo.
 5. Jeśli kobieta Ci zaimponuje – powiedz jej o tym. Będzie zachwycona tym, że zyskała Twoje uznanie.
 6. Mów komplementy. Kobiety lubią być podziwiane i komplementowane.
 7. Jeśli zostaniesz skomplementowany przez kobietę, nie zapomnij jej podziękować. Daj jej do zrozumienia, że to doceniasz. Kobiety bardzo rzadko prawią komplementy. Jeśli zatem usłyszysz pochwałę od kobiety wiedz, że albo jest w Tobie zakochana albo jej się podobasz. Zdarzają się i takie, które komplementują mężczyzn aby osiągnąć jakieś korzyści.
 8. Nie informuj jej o każdej czynności jaką zamierzasz zrobić. Możesz stać się aż nadto przewidywalny, przez co nudny i nieciekawy. Pamiętaj, że kobiety lubią jak mężczyzna owiany jest pewna aurą tajemniczości.
 9. Jeżeli jesteście w towarzystwie, pod żadnym pozorem nie wolno Ci się z nią kłócić. Bądź uprzejmy i kulturalny.
 10. Bądź empatyczny. Kiedy kobieta płacze przy Tobie i mówi, że świat nie jest sprawiedliwy, przytul ją i powiedz, że doskonale ją rozumiesz i zrobisz wszystko aby jej pomóc.

5/5 - (1 vote)

Tagi:

 • jak być czarującym

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.