Jak być femme fatale?

Uwodzicielska, tajemnicza i fascynująca – wiele kobiet pragnie by, tak postrzegali je mężczyźni, jednak to nie jest takie proste. Zmiana w femme fatale wymaga czasu i cierpliwości, ponadto nie wszystkie kobiety będą potrafiły stać się takim obiektem pożądania.

Te, które posiadają pewnego rodzaju dar już od dawna, bez skrupułów łamią męskie serca. Femme fatale jest kobietą, która potrafi owinąć sobie mężczyznę wokół palca, to ona zadaje ból – nie odwrotnie. Pomogę wam stać się taką bezwzględna modliszką, która swoim bytem przyciąga do siebie coraz więcej “ofiar”.

feme

Wskazówki, jak być femme fatale

  1. Kiedy poznajesz mężczyznę, spróbuj emanować tajemniczością. Faceci mają dość podrywania kobiet, którym trzeba postawić drinka, aby później wysłuchiwać monologu nt. jej ulubionych kwiatów i potraw. Zamiast tego spróbuj zainteresować go sobą. Nie odpowiadaj na wszystkie pytania, po prostu od czasu do czasu spójrz na niego i uśmiechnij się. Postaraj się zaintrygować go w jakiś sposób, a będzie Twój.
  2. Podgrzej go troszeczkę. Możesz w tym celu zastosować standardowe kobiece chwyty m.in. zabawa rurką w drinku, oblizywanie wisienki, kokieteryjne pozy, dosłownie wszystko co podziała na jego wyobraźnię. Mimo, że nie spędzisz tej nocy u niego, zapamięta Cię i możesz być pewna, że oddzwoni.
  3. Ubieraj się seksownie, tak aby przyciągnąć wzrok nie tylko wszystkich facetów znajdujących się na sali, również zazdrosnych kobiet. Musisz być absolutnie pewna siebie i swojej seksualności. Pokazuj to ubiorem i sposobem bycia. Jednocześnie muszą wiedzieć, że ciężko Cie zdobyć.
  4. Musisz pozbyć się skrupułów, albowiem kobieta jaką chcesz być nie ma litości dla nikogo. Rozpala i porzuca. Musisz oduczyć się emocjonalnego angażowania w związek.
  5. Nie możesz dużo mówić o sobie. Zadbaj o to, aby mężczyzna był zaintrygowany Twoją osobą. Musi pragnąć odkrywać tajemnicę, którą się okryłaś, oczywiście nie może wiedzieć, że Ty mu na to nie pozwolisz.

3.7/5 - (7 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.