Jak oczarować dziewczynę?

Podoba Ci się dziewczyna z Twojego najbliższego otoczenia, ale nie wiesz, co zrobić, aby zwróciła na Ciebie uwagę i abyś zaczął mieć u niej jakieś szanse? Nie martw się, z nasza pomocą na pewno uda Ci się to uda.

Poniżej mamy dla Ciebie garść wskazówek, dzięki którym wzrosną Twoje szanse na to, aby oczarować wybrankę Twojego serca.

oczarowania

Oczarowywanie dziewczyny krok po kroku

Dziewczyny lubią pewnych siebie facetów – tylko przy takich mają zapewnione poczucie bezpieczeństwa, na którym tak bardzo zależy chyba każdej przedstawicielce płci pięknej. Oczywiście pewność siebie nie oznacza arogancji czy zarozumialstwa – musisz po prostu przełamać nieśmiałość i umieć zdobyć się na pierwszy krok, umieć obronić swoje zdanie i nie wstydzić się zagadać. Nieśmiałość bywa owszem urocza, jednak nie na każdą dziewczynę zadziała.

Wskazówki, jak pokonać nieśmiałość i nauczyć się błyskotliwego rozmawiania, znajdziesz w naszym serwisie w dziale .

Zadbaj też o siebie – oczywiście nie musisz wyglądać jak super macho, ale ubieraj się starannie, dbaj o higienę osobistą (mimo że mamy XXI wiek, wielu facetów ma z tym ciągle problem!), nie zapominaj o ogoleniu twarzy czy używaniu kosmetyków, takich jak woda po goleniu czy dezodorant – pierwsze wrażenie ma znaczenie, dobrze więc, żeby było dobre.

Pamiętaj też o tym, aby zachowywać się w stosunku do dziewczyny tak, aby czuła, że jest obiektem Twojego zainteresowania. Zapraszaj ją na spotkania, spacery, pozwól jej poznać się od lepszej strony, opowiadaj o swoich zainteresowaniach, ale też pozwalaj mówić jej. Kobiety lubią wiernych słuchaczy, dlatego postaraj się być jej powiernikiem. Warto też, abyś był szarmancki i uprzejmy – to będzie o Tobie dobrze świadczyło i na pewno zaimponuje każdej dziewczynie.

Dowiedz się, jakie są jej zainteresowania, i wykaż się wiedzą na ich temat. Nic tak nie łączy, jak wspólne pasje.

3.5/5 - (2 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.