Jak być uwodzicielką?

Zacznijmy od tego, że uwodzenie jest sztuką, zatem żadna kobieta nie powinna zapominać o tym gdzie leżą granice tego flirtu.

Musisz wiedzieć, że skoro jesteś kobietą to nie możesz narzucać się mężczyźnie, powinnaś mieć szacunek do samej siebie. Rolą mężczyzn jest zdobywanie kobiet, jednak pamiętaj, że nie możesz okazać się łatwą zdobyczą.

uwodzicielka

Porady, jak być uwodzicielką

  1. Tajemniczość. Staraj się być tajemnicza. Niech sposób w jaki się poruszasz oraz patrzysz na mężczyzn zasieje w nich ziarno ciekawości. Postaraj się intrygować mężczyzn i flirtować z nimi w sposób, który pobudzi ich wyobraźnię. Staraj się nie zdradzać od razu wszystkiego.
  2. Makijaż. Nie przesadzaj z makijażem. Powinien być staranny i delikatny, albowiem jeśli będzie zbyt mocny mężczyzna może wziąć Cię za kobietę lekkich obyczajów, która bezczelnie mu się narzuca. Ponadto uważaj na kolory, ponieważ muszą one być odpowiednio dobrane do karnacji oraz barwy oczu. Najlepiej jeśli poczytasz wcześniej o kolorystycznych zestawieniach w prasie kobiecej lub na portalu www.mporady.pl.
  3. Seksowny strój. Ważne abyś wyglądała seksownie, a nie wyzywająco. Pamiętaj, aby nie pokazywać za dużo ciała. Kiedy eksponujesz ramiona i nogi spraw aby dekolt nie rzucał się w oczy. Mężczyzna dzięki temu będzie mógł użyć wyobraźni, co go jeszcze bardziej zaintryguje. Musisz wiedzieć, że odkrywając za dużo nie osiągniesz spodziewanego efektu.
  4. Sygnały. Musisz dać mężczyźnie do zrozumienia, że jesteś zainteresowana. Kiedy podejdzie pamiętaj aby zainteresować się jego osobą. Powinnaś słuchać tego, co ma do powiedzenia ale przede wszystkim nie mów za dużo o sobie. Poprowadź w ten sposób rozmowę, abyś nie mówiła więcej od niego, pokaż swojemu rozmówcy, że jesteś kobietą z klasą – oni to sobie cenią.
  5. Zapach. Jest to bardzo istotny element flirtu. Pamiętaj jednak, że mężczyźni nie lubią zbyt intensywnego zapachu perfum, zatem używaj ich z umiarem.
5/5 - (1 vote)

Tagi:

  • jak byc uwodzicielska
  • jak byc uwodzicielka

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.