Jak okazać miłość?

Każdy człowiek pragnie być kochanym i czuć miłość swojego partnera. Kiedy okazujemy uczucia drugiej osobie wówczas wie ona, że jest dla nas ważna, wyjątkowa i jedyna. Musimy wiedzieć, że nie wystarczy raz wyznać i okazać swoje uczucia, trzeba stale pokazywać ukochanej osobie, że nasza miłość nie wygasła.

milosc

Siła słów

Ważne jest mówienie o tym, co czujemy. Szczególnie wrażliwe na słowa są kobiety, dlatego uwielbiają, gdy mężczyzna mówi: „kocham, tęsknię, potrzebuję cię” itd. Dla kobiet bardzo ważne są też komplementy dotyczące ich wyglądu, np. kiedy partner mówi: „pięknie dziś wyglądasz”, „ta sukienka leży na tobie idealnie.” Ale nie zapominajmy, że mężczyźni także lubią komplementy, szczególnie te, które podkreślają ich siłę i męskość. Gdy kobieta mówi: „jesteś taki silny, bez ciebie bym sobie nie poradziła”, „jesteś zawsze taki odważny”, albo „w tej koszuli wyglądasz bardzo męsko”. Takie słowa zawsze sprawiają, że robi się cieplej na sercu, dlatego nie szczędźmy sobie ciepłych słów.

Dotyk i gesty

Przez dotyk często jest nam dużo łatwiej wyrazić to co czujemy niż poprzez słowa. Całus na dzień dobry czy przytulenie się do ukochanej osoby jest zawsze bardzo miłym początkiem dnia. Nie zapominajmy, aby każdego dnia być dla partnera życzliwym i miłym. Niewielki drobiazg, np. kwiaty bez okazji są wspaniałą formą okazywania uczuć. Można też pomyśleć o ulubionej potrawie naszego ukochanego i przygotować pyszny obiad czy kolację, która na pewno go ucieszy. Dodatkowo wspólnie spędzony czas podczas posiłku zbliża do siebie i jest okazją do rozmowy po całym dniu spędzonym osobno w pracy.

Kontakty intymne

Bardzo ważną rzeczą w każdym związku jest również miłość fizyczna, w sypialni okazujemy sobie dużo czułości, całujemy się i przytulamy, po prostu stajemy się sobie bliżsi. Osoby, które się kochają nie mają problemów w sypialni i zawsze znajdują dla siebie czas. Zazwyczaj jeśli w związku brakuje miłości fizycznej dzieje się coś niedobrego. Osoby, które utrzymują intymne relacje budują szczęśliwy i spełniony związek.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.