Jak nadać włosom objętości

Jak nadać włosom objętości?

Jak nadać włosom objętości

Jak nadać włosom objętości?

Jeśli zależy ci na nadaniu włosom objętości, poproś swojego fryzjera, aby zaproponował ci fryzurę, dzięki której twoje włosy zyskają objętość, a ty zaoszczędzisz kilka minut każdego poranka podczas stylizacji.

Kilka sposobów jak nadać włosom objętość:

Staraj się suszyć włosy z głową opuszczoną w dół.

Zaprzyjaźnij się z dużą, okrągłą szczotką. Podczas suszenia włosów nakręcaj na nią poszczególne pasma. Najlepiej zacząć od dolnej części głowy, górne pasma i grzywkę zostawiając na koniec. Specjalna, szeroka nakładka na suszarkę z długimi wypustkami, to idealne narzędzie do uniesienia włosów u nasady.

Jeśli twoja suszarka nie posiada dyfuzora, odpowiednią dla niej uniwersalną końcówkę, nakładaną na obudowę suszarki dokupisz w sklepach fryzjerskich. Używając dyfuzora co jakiś czas zmieniaj temperaturę nawiewu, tak by nie doprowadzić do przegrzania suszarki.

  • Świetnym sposobem na naturalną objętość są loki i wszelkiego rodzaju fale. Na wilgotne włosy nałóż piankę i następnie zakręć kosmyki na wałki. Po wysuszeniu delikatnie je zdejmij, loki roztrzep palcami i spryskaj fryzurę lakierem.

Jednak nie należy przesadzać z ich ilością, bo obciążone nimi za bardzo włosy z powrotem opadną, a pasma będą posklejane.

Spróbuj oryginalnie upiąć włosy wcześniej spryskując kosmyki przy skórze głowy preparatem nadającym objętość, a następnie susząc je.

5/5 - (8 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.