Jak pleść kłosa

Jak pleść kłosa?

Jak pleść kłosa

Jak pleść kłosa?

Kłos jest jednym z ciekawszych wariantów tradycyjnego warkocza. Wygląda efektownie, wcale nie jest trudny do wykonania, dodaje uroku i szyku każdej kobiecie, która zdecyduje się na jego zaplecenie. 

Jeżeli chcesz nauczyć się pleść kłosa, dobrze trafiłaś. Mamy dla Ciebie garść porad, jak należy pleść ten typ warkocza – na pewno znajdziesz tutaj inspirację i wskazówki w sam raz dla siebie.

Zanim zaczniesz pleść kłosa

Przed przystąpieniem do plecenia kłosa dobrze rozczesz włosy, co bardzo ułatwi Ci pracę i pozwoli uniknąć plątania się włosów.

Używaj zawsze grzebienia o szerokich zębach – w trakcie rozczesywania zadbaj o to, aby dał się on swobodnie prowadzić przez włosy – gdyż świadczy o tym, że nie ma w nich żadnych kołtunów itp., które mogłyby skutecznie utrudnić Ci plecenie warkocza, a nawet zmusić do przerwania pracy. Pamiętaj, że najładniej będzie wyglądał kłos zapleciony z włosów, które są gładkie :)

Do dzielenia włosów na sekcje wybieraj natomiast grzebienie z drobnymi zębami.

Jak pleść kłosa?

Jak pleść kłosa?
Źródło: Pinterest.com

Poniższe filmy ilustrują, jak postępować przy pleceniu różnych typów kłosa – zapraszamy do obejrzenia i zachęcamy do praktyki :)

Jak pleść kłosa – video porady

Warkocz dobierany, inaczej kłos, jest ciekawą alternatywą dla zwykłych warkoczy. Poniższy film przedstawia kolejne kroki jego zaplatania.

 

Kłos krok po kroku :)

 

Kłos – technika zaplatania.

 

Kłos na bok – fryzura prosta i szybka do wykonania.

 

Klasyczny kłos na dwa sposoby.

2.5/5 - (2 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.