Jak owinąć faceta wokół palca?

Chcesz, aby twój facet zupełnie oszalał na twoim punkcie i dosłownie jadł ci z ręki? Sprawdź jak możesz owinąć sobie swojego mężczyznę wokół palca, to naprawdę działa!

kobita

Pyszności w kuchni

Na pewno każdy z nas zna to przysłowie „przez żołądek do serca”. Każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść, a jeszcze większą przyjemność sprawisz mu gotując jego ulubione potrawy. Na pewno nie będzie szczędził ci pochwał, przez co ty również poczujesz się doceniona i zadowolona, że mu smakowało. Poza tym nic tak nie wzmacnia związku jak wspólna kolacja przy świetle świec, nie na darmo mówi się przecież, że jedzenie jest jak seks. Najgorszym błędem jest kupowanie gotowego jedzenia, twój mężczyzna nie będzie mógł cię wtedy docenić. Nawet jeśli nie jesteś mistrzem kuchni, próbuj, on na pewno zauważy twoje starania.

Bądź troskliwa

Wszystkie kobiety dobrze wiedzą, że chory mężczyzna jest jak dziecko… Wykorzystaj to, przynoś mu gorącą herbatę do łóżka, sprawdzaj temperaturę, przykrywaj dodatkowym kocem. W żadnym wypadku nie mów mu, że na pewno przesadza ze swoją chorobą. Współczuj mu i staraj się być ciągle blisko w razie, gdyby cię potrzebował. Mężczyźni udają twardzieli, ale w takich sytuacjach stają się zupełnie bezbronni i uwielbiają, gdy się nimi czule opiekujemy.

Obudź w nim zazdrość

Wzbudzaj zazdrość, ale uważaj, aby nie przesadzić. Jeśli twój mężczyzna zobaczy cię przytulającą się czule w tańcu z innym może nie być zazdrosny, ale po prostu wściekły, co może zakończyć się dramatem. Zamiast bardziej rozkochać go w sobie, możesz sprawić, że straci do ciebie szacunek i zaufanie. Dlatego lepiej rób to w bardziej delikatny sposób, np. uśmiechnij się do przystojnego barmana, gdy będzie podawał ci drinka, on na pewno to zauważy i nie odstąpi cię na krok, aby pokazać, że jesteś jego kobietą.

Podziwiaj jego zalety

Mówi się, że kobiety uwielbiają komplementy, owszem, ale panowie, chociaż o tym nie mówią, pragną tego równie mocno jak my. Mężczyźni czują się wniebowzięci, gdy chwalimy ich pracę, ich wygląd czy postępowanie. Żaden facet nie przejdzie obojętnie obok takich pochwał: jesteś taki mądry, zaradny, odważny, męski czy silny! Nic tak nie działa na faceta jak podkreślanie jego męskości przez swoją kobietę.

Podziwiaj samą siebie

Mężczyźni kochają kobiety pewne siebie i znające swoją wartość! Jeśli będziesz w kółko powtarzać: jestem za gruba, jestem beznadziejna, wyglądam okropnie, nic mi się nie udaje – sprawisz, że twój facet zacznie w to wierzyć! Mężczyźni nie cierpią kobiet, które stale narzekają i widzą w sobie same wady. Jeśli będziesz mówić: myślę, że ta sukienka leży na mnie idealnie, dziś w pracy szef wybrał mój projekt jako najlepszy czy wspaniale mi idzie na kursie hiszpańskiego, twój facet będzie utwierdzał się w tym, że jesteś wyjątkową i idealną kobietą.

Kibicuj jego drużynie!

Nic tak nie kręci faceta jak kobieta kibicująca jego ukochanej drużynie piłkarskiej! Jeśli okażesz mu zainteresowanie jego hobby, on poczuje, że jesteś nie tylko kobietą jego marzeń, ale też wspaniałym parterem do rozmów na temat sportu.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.