Jak poderwać dziewczynę?

O tym, że nie można nikogo zmusić do miłości, wie na pewno każdy. Nie oznacza to jednak, iż nie można sprawić, że ktoś poczuje do nas to samo, co my czujemy do niego. Ale najpierw trzeba zacząć od nawiązania pierwszego kontaktu.

Dlatego dzisiaj radzimy, jak poderwać dziewczynę, jak sprawić, aby dostrzegła w Tobie kogoś wyjątkowego.

dziewczyna

Podrywanie dziewczyny krok po kroku

Przede wszystkim musisz być pewny siebie. Nie arogancki, nie pyszałkowaty czy zarozumiały, ale konkretny, a przez to pociągający. Jeżeli Twoją wadą jest nieśmiałość, zacznij nad sobą pracować – ta cecha na pewno nie ułatwia Ci życia i ćwiczenia zwiększające pewność siebie na pewno Ci nie zaszkodzą,ale wręcz pomogą, nie tylko w kwestii podrywania dziewczyn, ale także w innych dziedzinach.

Eliminuj swoje negatywne cechy, dbaj także o swój wygląd – wcale nie sprawi to, że przestaniesz być sobą, ale stanie się przejawem tego, że dojrzewasz, że stajesz się mężczyzną, że jesteś sobą w najlepszej możliwej wersji.

W czasie rozmowy z dziewczyną, na imprezie, w szkole czy na uczelni, uśmiechaj się i patrz jej prosto w oczy, a także często wymawiaj jej imię. Bądź dobrym słuchaczem, ale też staraj się opowiadać jej o swoich zainteresowaniach. Staraj się, aby rozmowa trwała jak najdłużej i była jak najbardziej interesująca. Pamiętaj jednak, że nie możesz zostać przyjaciółką kobiety, która wzbudza Twoje zainteresowanie, ani jej terapeutą – może Cię zacząć traktować jako kolegę, któremu będzie mogła się ze wszystkiego zwierzyć, także z problemów z potencjalnymi kandydatami na partnera – a nie o to przecież chodzi.

Zawsze wierz w siebie i w swoje umiejętności. Nie skupiaj uwagi tylko na jednej kobiecie, jeżeli nie jesteś pewien, czy coś z tego będzie – dobrze mieć w zanadrzu kilka innych potencjalnych partnerek.

Udawaj – jeżeli oczywiście poczujesz, że to dobra opcja – trudnego do zdobycia, a także zajętego – nie rozmawiaj dlatego z dziewczyną przez telefon dłużej niż kilka – kilkanaście minut. Niech myśli, że jesteś rozchwytywany – nawet jeżeli nie jesteś.

Ucz się też na błędach i wyciągaj odpowiednie wnioski ze swoich ewentualnych porażek i sukcesów w podrywaniu dziewczyn.

4/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.