Jak poderwać chłopaka?

Mężczyźni są wzrokowcami, nic więc dziwnego, że przy pierwszym spotkaniu, jeszcze kiedy nie znają osobowości kobiety, zwracają szczególną uwagę na ich wygląd, całą sylwetkę.

chlopak

Dzisiaj radzimy, co zrobić, aby na imprezie poderwać chłopaka.

Kobieta, która chce zwrócić uwagę mężczyzny, powinna iść w odpowiedni sposób – kręcić biodrami, co na pewno zwróci uwagę każdego przedstawiciela płci męskiej, wyprostować ramiona i wypiąć do przodu klatkę piersiową, a także swoim spojrzeniem zachęcać do kontaktu.

Warto podkreślić mocniej oczy makijażem – to one są zwierciadłem duszy i to właśnie dzięki spojrzeniu można naprawdę zauroczyć każdego przedstawiciela płci brzydszej.

Jeżeli chcesz poderwać chłopaka, pamiętaj o tym, żeby atrakcyjnie wyglądać i być pewną siebie. Atrakcyjny wygląd wcale nie oznacza wyzywającego stroju czy ostrego makijażu – bądź sobą, uśmiechaj się, przejmij inicjatywę w czasie rozmowy, mów uwodzicielskim, wyważonym tonem – ani zbyt agresywnym  ani zbyt spokojnym, rzucaj od czasu do czasu jakiś żart, ale nie mów o sobie wszystkiego – mężczyźni lubią kobiety intrygujące, tajemnicze, które nie od razu wykładają przysłowiową kawę na ławę. Jeżeli coś w Tobie zainteresuje chłopaka, na pewno będzie chciał się z Tobą umówić na kolejne spotkanie. Powodzenia w podrywaniu! :)

Jak poderwać chłopaka? – wideo porady

Sprawdź, co mężczyznom podoba się w kobietach

10 trików, jak zauroczyć i poderwać faceta

4/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.