Jak oczarować chłopaka?

Zastanawiasz się, jak oczarować chłopaka, który wpadł Ci w oko? Nie wiesz, jak flirtować, jak zrobić na nim dobre wrażenie i sprawić, że nie będzie mógł o Tobie zapomnieć? Koniecznie zapoznaj się z treścią naszej porady!

dziewczyna2

Mamy dla Ciebie garść wskazówek, które na pewno pomogą Ci oczarować obiekt Twoich westchnień.

Jeżeli chcesz oczarować chłopaka, pamiętaj przede wszystkim o tym, aby poruszać się w odpowiedni sposób – kręcić biodrami, co na pewno zwróci uwagę każdego przedstawiciela płci męskiej, wyprostować ramiona i wypiąć do przodu klatkę piersiową, a także swoim spojrzeniem zachęcać obiekt swoich westchnień do kontaktu.

Robiąc makijaż, szczególny akcent kładź zawsze na oczy – to one są zwierciadłem duszy, dzięki fantastycznemu, powłóczystemu spojrzeniu uda Ci się naprawdę zauroczyć każdego przedstawiciela płci brzydszej.

Jeżeli chcesz oczarować chłopaka, pamiętaj także o tym, żeby atrakcyjnie wyglądać i być pewną siebie. Atrakcyjny wygląd wcale nie oznacza wyzywającego stroju czy ostrego makijażu – bądź sobą, uśmiechaj się, przejmij inicjatywę w czasie rozmowy, mów uwodzicielskim, wyważonym tonem – ani zbyt agresywnym  ani zbyt spokojnym, rzucaj od czasu do czasu jakiś żart, ale nie mów o sobie wszystkiego – mężczyźni lubią kobiety intrygujące, tajemnicze, które nie od razu wykładają przysłowiową kawę na ławę.

Jeżeli coś w Tobie zainteresuje chłopaka, na pewno nie zapomni o Tobie i koniecznie będzie chciał się z Tobą umówić na kolejne spotkanie. Powodzenia w podrywaniu! :)

Jak poderwać chłopaka? – wideo porady

Sprawdź, co mężczyznom podoba się w kobietach

10 trików, jak zauroczyć i poderwać faceta

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.