kreacja ślubna

Co zrobić, by na ślubie wyglądać jak księżniczka?

Chcesz wyglądać na własnym ślubie jak księżniczka? Nic prostszego!

Elementem charakterystycznym każdej księżniczki jest symbol jej władzy, czyli diadem lub korona.  Jeśli już w dzieciństwie marzyłyśmy o tym, aby zostać księżniczką, dziś to marzenie może się spełnić i to w dość łatwy sposób. Doskonałą okazją do ziszczenia się tego życzenia jest ślub. Każda panna młoda ma prawo do tego, aby w tym dniu wygląda niesamowicie i bajkowo. Może nam w tym pomóc właśnie atrybut księżniczki, jakim jest tiara. Wystarczy tylko zakupić niezwykłą suknię, dobrać do niej diadem, który będzie pasował do całej reszty i można osiągnąć efekt zapierający dech w piersiach.

Fryzura nie odgrywa tu wielkiego znaczenia, ponieważ korona czy też tiara pasuje zarówno do długich rozpuszczonych włosów jak i do niebanalnych upięć. W zasadzie nie ma potrzeby kupowania pięknie zdobionej barokowej sukni, przywodzącej na myśl prawdziwe księżniczki. Całkiem dobrze w zestawieniu z diademem sprawdzi się także skromna, tradycyjna suknia.

Nowatorska opaska

Doskonałym wyjściem jest też założenie opaski, a na rynku mamy ich naprawdę dużo. Można przebierać wśród tych wykonanych z tkanin przyozdobionych kwiatami jak i piórami. Niektóre opaski są tak bogato zdobione, iż wyglądem prawie niczym nie różnią się od stroików. Jednak zasadnicza różnica polega na tym, że są one znacznie wygodniejsze w użytkowaniu, bowiem z łatwością utrzymują się na miejscu i są bardzo komfortowe w noszeniu. Teraz mamy także możliwość nabycia opasek z toczkami lub woalkami. Warte szczególnego polecenia są opaski zrobione wyłącznie z samych tkanin, mające gumkę i koronkowe wykończenie. Wygląda t bardzo efektownie, a przy tym jest niezwykle wygodne i praktyczne.

Romantyczne szpilki i przypinki

Są kobiety, dla których priorytetem jest, aby wyglądać niewinnie, tajemniczo, romantycznie, a zarazem skromnie. To dla nich stworzono szpilki i przypinki, które w bardzo małym stopniu zasłaniają fryzurę (w przeciwieństwie do innych rozwiązań ) i wyglądają zachwycająco delikatnie. Gdy mamy tak subtelną ozdobę głowy, możemy postawić na odważniejszą biżuterię.

Dary natury

Oferty rynku są bardzo bogate. Można na nim znaleźć także coś dla wielbicielek przyrody, a mianowicie dostępne są ozdoby do włosów mające elementy kwiatowe. Zapewne dla wielu pań jest to doskonałe rozwiązanie, jednakże wcześniej powinnyśmy zasięgnąć rady u fachowego florysty, który z pewnością doradzi nam, jaki rodzaj żywych kwiatów będzie dla nas najlepszy oraz które będą najtrwalsze.

Współcześnie mamy ogromny wybór wszelkich ozdób do włosów. Należy zadbać jedynie o to, aby pasowały one do sukni ślubnej. Warto skorzystać z porad profesjonalnego stylisty, który z pewnością poleci nam najlepsze rozwiązanie. Najważniejsze jednak jest samopoczucie przyszłej małżonki. Musi ona czuć się w tym niezwykłym dniu jak księżniczka.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.