Jak być gwiazdą

Jak być gwiazdą?

gwiazda

Jak być gwiazdą?

Każdy z nas na swój sposób chciałby być gwiazdą – mieć sławę i pieniądze. Oglądając kolorowe tabloidy i newsy w Internecie zazdrościmy gwiazdom ich życia, które tak naprawdę wcale nie jest proste.

Muszą one zawsze dobrze wyglądać, ponieważ za każdym razem są one obserwowane przez reporterów i paparazzi. Miliony ludzi komentują ich stroje, gesty, zachowania i wypowiedzi. Gwiazdy są zawsze na celowniku.

Wskazówki, jak zostać prawdziwą gwiazdą

Oto kilka cennych rad:

  1. Reality show: Ostatnimi czasy zapanowała moda na różnego rodzaju programy rozrywkowe typu reality show. To dzięki nim wielu zwyczajnych ludzi stało się rozpoznawalnymi, a przed nimi otworzyły się wrota do prawdziwej kariery. Zainteresuj się tym, ponieważ każdy jest w czymś dobry. Jeśli umiesz śpiewać, tańczyć, gotować lub po prostu masz jakiś inny talent to spróbuj swoich sił w takim programie. Nic nie tracisz, a możesz zyskać prawdziwą sławę.

  2. Image: Dla każdej prawdziwej gwiazdy najważniejszy jest jej image. To, jak wygląda i jakie stroje nosi jest często ważniejsze od tego, co robi czy co ma do powiedzenia. Zatem zmień swój image i zacznij nosić się glamour i wyznaczać nowe trendy mody.

  3. Pokazuj się: Jeśli chcesz być gwiazdą, wszyscy muszą zacząć o Tobie mówić, zatem pokazuj się wszędzie. Udzielaj wywiadów, chodź na imprezy i rób mnóstwo zamieszania wokół swojej osoby, abyś został zauważony.

  4. Pupil: Większość gwiazd ma swojego ukochanego pupila – przeważnie jest to miniaturowy piesek, którego można wszędzie ze sobą zabrać. Twój ulubieniec powinien mieć prawo do wszystkiego, w końcu Ty jesteś gwiazdą.

  5. Skandale: Prowokuj do dyskusji na swój temat. Im więcej o Tobie mówią, tym większą jesteś gwiazdą.

  6. Plotki: Wiele gwiazd dzięki plotkom wypłynęła na szerokie wody. Sam wypuść jakąś plotkę na swój temat, nawet jeśli tylko przypadkowo zostałeś sfotografowany z kimś znanym. Nie spiesz się, by prostować te doniesienia, poczekaj, aż pojawi się mnóstwo spekulacji i zostaniesz dostrzeżony.

Jeśli już uda Ci się zaistnieć w świecie show biznesu musisz mieć na siebie pomysł. Chodzenie jedynie na bankiety i pozowanie do zdjęć często nie wystarcza, dlatego obierz dla siebie jakiś kierunek. Dzięki temu zawsze będzie o Tobie głośno i nikt nie będzie wątpił, że jesteś prawdziwą gwiazdą.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.