Jak być pewnym siebie

Jak być pewnym siebie?

pewny siebie mężczyzna

Jak być pewnym siebie?

Większość mężczyzn pragnie zwiększyć swoją pewność siebie. Jest to jedna z ważniejszych cech nie tylko podczas uwodzenia kobiety ale również podczas szukania pracy. Pamiętajcie, że wasze zachowanie i samopoczucie wpływa na to w jaki sposób postrzegają was inni.

Kiedy jesteś pewny siebie i zadowolony, ludzie widzą Cię jako osobę zdolną, atrakcyjną i szczęśliwą. Pewność siebie w dużej mierze zależy od doświadczenia życiowego. Nie jest jednak nigdzie napisane, że pewności siebie nie można się nauczyć. Otóż jeśli zaczniesz nad nią pracować, będziesz zaskoczony rezultatem. Podpowiem Ci, jak ćwiczyć pewność sobie, zatem jeśli szukasz pomocy – uważnie przeczytaj poniższy tekst.

Porady, jak być bardziej pewnym siebie

  1. Jeśli ktoś Ci mówi, że wygląd nie ma znaczenia – bredzi. Wygląd ma ogromne znaczenie, ponieważ zanim kogoś poznasz, pierwsze na co zwracasz uwagę, to jego cechy zewnętrzne. Zatem bardzo ważne jest to, abyś zadbał o to, jak wyglądasz, ponieważ w dobrych ciuchach będziesz czuł się świetnie.
  2. Głowa do góry. Nie chodzi o to, że masz wyglądać jakbyś “zadzierał nosa”, ale masz czuć się pewnie. Wyprostuj się i skieruj wzrok pewnie przed siebie. Pamiętaj, że nikt nikogo nie poderwał, patrząc w ziemie. Klatkę piersiową wypnij lekko przed siebie, barki natomiast skieruj ku tyłowi.
  3. Sposób chodzenia jest równie ważny. Zauważ, że ludzie, którzy powłóczą nogami, nie wyglądają na pewnych siebie – wręcz przeciwnie, najczęściej są przygnębieni i przybici. Jeśli nie chcesz tak wyglądać, to delikatnie przysypiesz kroku. Nie chodzi o to, abyś wszędzie się spieszył i gonił na złamanie karku – nie. Wystarczy jeśli sposobem chodzenia będziesz oznajmiał :”Tak. Jestem pewny siebie”. Na początku może wydać Ci się to nieco trudne. Aby ułatwić sobie zadanie, spróbuj podpatrzeć, jak robią to inni, pewni siebie mężczyźni.
  4. W głosie drzemie siła. Postaraj się zapanować nad tonem głosu – lekko go obniż, dzięki czemu będziesz brzmiał bardziej wiarygodnie.
  5. Mowa ciała jest równie istotna co ton głosu. Zatem pamiętaj, aby podczas rozmowy nie krzyżować rąk, albowiem wskazuje to na zamkniętą postawę wobec rozmówcy. Uśmiechaj się i nie unikaj kontaktu wzrokowego.
Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.