Jak być duszą towarzystwa

Jak być duszą towarzystwa?

spotkanie towarzyskie

Jak być duszą towarzystwa?

Wielu z was zadaje sobie to pytanie i zastanawia się jak sprawić aby być w centrum uwagi. Podstawą jest pewność siebie i pewnego rodzaju przebojowość. Aby zostać duszą towarzystwa należy przede wszystkim wyzbyć się nieśmiałości i wszelkich kompleksów, albowiem z takim bagażem nie zajdziecie daleko.

Musicie uwierzyć w siebie i w swoje możliwości, a zobaczycie jakie wszystko staje się łatwe. Przedstawiam kilka zasad, jakimi powinien kierować się każdy kandydat na duszę towarzystwa.

Wskazówki, jak być duszą towarzystwa

  1. To o czym już wspomniałam, czyli – PEWNOŚĆ SIEBIE. Musisz być pewny siebie, jeżeli pragniesz zostać duszą towarzystwa. Wiąże się to z tym, że stale znajdujesz się w centrum uwagi, zatem nieśmiałość powinieneś zostawić w domu. Najlepiej jeśli ubierzesz się w coś w czym czujesz się świetnie i świetnie wyglądasz. Ubiór, fryzura i ogólnie ładny wygląd dodają pewności siebie.
  2. Przyjmij neutralną postawę: nie obgaduj innych.
  3. Kolejną ważną cechą jest pogoda ducha. Musisz być pogodny i uśmiechnięty, albowiem wówczas zyskasz sobie przychylność ludzi. Jeśli czujesz się dobrze i jesteś szczęśliwy – dobrze się bawisz, a co za tym idzie, ludzie którymi się otaczasz również dobrze się bawią. Ponadto nic tak nie przyciąga ludzi jak piękny uśmiech. Zatem uśmiechaj się jak najczęściej!
  4. Jeśli masz kiepski dzień i wiesz, że nic nie jest w stanie poprawić Ci humoru to lepiej zostań w domu. Jutro będzie lepiej.
  5. Pamiętaj o dobrym dowcipie. Jeśli towarzystwo robi się aż nadto znudzone, jest to dobry moment na dowcip. Jednakże musisz wiedzieć, że jest to dość ryzykowne, albowiem każdy ma inne poczucie humoru i ciężko trafić w gusta każdego. Najlepiej jeśli przed imprezą poprzypominasz sobie kilka kawałów lub ciekawych anegdot z życia.
  6. Nie zanudzaj ludzi historiami z Tobą w roli głównej. Jedna, góra dwie – w porządku, jednakże jeśli zaczniesz mówić jedynie o sobie ludzie wezmą Cię za osobę egotyczną.
  7. Umiejętność słuchania jest bardzo ważna. Będziesz akceptowany i lubiany w towarzystwie, jeśli potrafisz słuchać tego co mają do powiedzenia inni. Jest to bardzo ważne w relacjach międzyludzkich.
  8. Rozluźnij się i baw! Nie bądź spięty i nie stresuj się. Poddaj się atmosferze i baw się z towarzystwem!
4/5 - (2 votes)

Tagi:

  • jak być w centrum uwagi

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.