Jak być chorym?

chora dziewczyna

Jak być chorym?

Jutro kartkówka z historii, a Ty nic nie umiesz? A może po prostu jesteś zmęczony szkołą i chcesz zrobić sobie wolne?

Specjalnie dla Ciebie zebrałam najpopularniejsze sposoby na wywołanie choroby.

Jak wywołać chorobę?

  1. Na ziemniaka. Należy zjeść surowego ziemniaka, po czym czekać na efekty. Oczywiście każdy inaczej reaguje na takie “specyfiki”, jednakże u większości powoduje to wysoką gorączkę (40 c), która utrzymuje się nawet 3 dni. Ponadto warto również wspomnieć o bólach głowy, które bardzo często występują razem z gorączką. Niektórzy jednak są odporni na surowe ziemniaki i nawet po zjedzeniu dwóch czy trzech nie wystąpią żadne objawy.
  2. Proszek do pieczenia. Wystarczy zjeść łyżeczkę proszku do pieczenia, czego efektem będą wymioty. Metoda nie jest tak bezpieczna jak sposób z ziemniakiem, zatem należy uważać z ilością proszku do pieczenia.
  3. Środek przeczyszczający. Dostępny jest w każdej aptece, powoduje rozwolnienie.
  4. Herbatka tytoniowa. Do herbatki potrzeba 2-3 papierosy i wrzątek. Sposób przygotowania: z papierosów wyjąć tytoń, wsypać do szklanki, zalać wrzątkiem i zaparzać 5-7 minut. Tak przygotowany napar należy wypić, co spowoduje wysoką gorączkę. Należy jednak uważać na ilość tytoniu, ponieważ jest on silną trucizną.
  5. Symulowanie. Najlepszym sposobem na kilka dni wolnego jest symulowanie. Ból gardła, potężny ból głowy, bóle podbrzusza… długo można by wymieniać. Metoda “na symulanta” jest bardzo dobra, ponieważ po pierwsze: nie narażasz własnego zdrowia, a po drugie: bóle można uwiarygodnić u lekarza, albowiem lekarz rodzinny zawsze znajdzie jakąś chorobę.

Na zakończenie dodam, że nie biorę odpowiedzialności za efekty wynikające z zastosowania któregokolwiek sposobu. Każdy z nich może powodować różne efekty uboczne, w zależności od odporności organizmu, zatem robicie to na własną odpowiedzialność.

Tagi:

  • jak być chorym
  • Co Zrobić Żeby Być Chorym

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.