jak być chorym

Jak być chorym?

Jutro kartkówka z historii, a Ty nic nie umiesz? A może po prostu jesteś zmęczony szkołą i chcesz zrobić sobie wolne?

UWAGA : Poniższe metody mogą skutkować pogorszeniem stanu zdrowia. Nie polecamy ich stosowania.

Jeżeli bardzo zależy Ci aby nie iść do szkoły poprostu porozmawiaj o tym z rodzicami i wyjaśnij dlaczego chcesz zostać w domu.

Specjalnie dla Ciebie zebrałam najpopularniejsze sposoby na wywołanie choroby.

Jak wywołać chorobę?

  1. Symulowanie. Najlepszym sposobem na kilka dni wolnego jest symulowanie. Ból gardła, potężny ból głowy, bóle brzucha… długo można by wymieniać. Metoda “na symulanta” jest bardzo dobra, ponieważ po pierwsze: nie narażasz własnego zdrowia, a po drugie: bóle można uwiarygodnić u lekarza, albowiem lekarz rodzinny zawsze znajdzie jakąś chorobę. Aby uwiarygodnić złe samopoczucie po przebudzeniu można natrzeć policzki kołdrą lub czymś delikatnie szorstkim i wtedy uzyskami delikatne wypieki.
  2. Woda z solą – wypił szklankę wody z łyżeczką soli. Powinna wywołać wymioty
  3. Na ziemniaka. Należy zjeść mały kawałek surowego ziemniaka, po czym czekać na efekty. Oczywiście każdy inaczej reaguje na takie “specyfiki”, jednakże u większości powoduje to wysoką gorączkę (40 c), która utrzymuje się nawet 3 dni. Ponadto warto również wspomnieć o bólach głowy, które bardzo często występują razem z gorączką. Niektórzy jednak są odporni na surowe ziemniaki i nawet po zjedzeniu dwóch czy trzech kawałków nie wystąpią żadne objawy.
  4. Proszek do pieczenia. Wystarczy zjeść odrobinę proszku do pieczenia, czego efektem będą wymioty. Metoda nie jest tak bezpieczna jak sposób z ziemniakiem, zatem należy uważać z ilością proszku do pieczenia.
  5. Środek przeczyszczający. Dostępny jest w każdej aptece, powoduje rozwolnienie.

Na zakończenie dodam, że nie biorę odpowiedzialności za efekty wynikające z zastosowania któregokolwiek sposobu. Każdy z nich może powodować różne efekty uboczne, w zależności od odporności organizmu, zatem robicie to na własną odpowiedzialność.

Jak być szybko chorym w 5 minut?

Jak być szybko chorym w 5 minut?

Oto co absolutnie NIE powinieneś robić!

Uwaga: Poniższy artykuł ma charakter humorystyczny i nie należy traktować go jako porad zdrowotnych. Zamiast tego, skup się na dbaniu o swoje zdrowie i zachowaniu higieny.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak złapać przeziębienie lub grypę w ekspresowym tempie? Cóż, choć ta myśl może wydawać się absurdalna, stworzyliśmy listę rzeczy, których absolutnie NIE powinieneś robić, chyba że zależy ci na tym, aby być szybko chorym. Pamiętaj, że ten artykuł ma charakter humorystyczny i nie jest promowaniem niezdrowych zachowań.

Co Zrobić Żeby Być Chorym ?

Zaniedbaj higienę osobistą

Jeśli chcesz zatroszczyć się o swój własny, szybki odpoczynek w łóżku, po prostu przestań myć ręce i dbać o higienę osobistą. Ignoruj zasady czystości i baw się bakteriami na własną rękę. Tylko pamiętaj, że to absolutnie NIE jest zalecane!

Przebywaj w tłumie bez żadnej ochrony

Chcesz złapać coś nieprzyjemnego szybciej? Wystaw się na tłum ludzi bez maseczki ani żadnych środków ochrony. W ten sposób łatwo narażasz się na kontakt z zarazkami, co nie jest zalecane w prawdziwym życiu!

Wszędzie dotykaj twarzy

Nie możesz się doczekać, aż zarazki na twoich rękach znajdą drogę do twojego ciała? Świetnie, wystarczy, że będziesz ciągle dotykać twarzy, nosa, ust i oczu. Ale pamiętaj – to absolutnie NIE jest zalecane!

Zaniedbaj zdrowy tryb życia

Aby skrócić drogę do choroby, upewnij się, że nie dbasz o zdrową dietę, nie ćwiczysz i nie śpisz wystarczająco. Stresuj się i nie dbaj o odpoczynek. Oczywiście, to jest coś, czego NIE powinieneś robić w prawdziwym życiu!

Unikaj wszelkich środków ochrony

Na koniec, nie używaj żadnych preparatów antybakteryjnych ani żadnych innych środków ochronnych. Pozwól zarazkom swobodnie się rozwijać!

Chociaż powyższy artykuł ma charakter humorystyczny, ważne jest, aby pamiętać, że zdrowie jest rzeczą absolutnie poważną.

4.1/5 - (55 votes)

Tagi:

  • jak być chorym
  • Co Zrobić Żeby Być Chorym

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.