Jak ubraniem ukryć wystający brzuch?

Każda kobieta chciałaby mieć idealną figurę. Niestety nie zawsze jest to możliwe.

Jednakże posiadaczki dużej pupy, krągłych bioder, fałdek czy wystającego brzuszka również mogą dobrze wyglądać i przestać z zazdrością spoglądać na szczupłe panie prezentujące piękne kreacje.

Niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie stroju do figury. Niestety panie z widocznym brzuszkiem bądź fałdkami nie będą korzystnie wyglądały w zbyt obcisłych bluzkach, sukienkach czy spodniach. Do tego typu figury natomiast idealne będą luźniejsze, zwiewne ubrania, bluzki szersze na brzuchu, odcinane pod biustem.

Warto zainwestować w szeroki pasek na biodra, który doskonale będzie odwracał uwagę od brzucha, gorsety bądź gorsetowe bluzki, które pięknie podnoszą i eksponują biust, a spłaszczają brzuch oraz ukrywają fałdki.

Należy unikać bardzo niskich biodrówek, które uwydatniają wylewający się nadmiar ciałka, ubrań w poziome pasy, zbyt krótkich bluzek, sukienek i spódnic marszczonych w pasie, które tylko niepotrzebnie dodają zbędnych centymetrów w okolicach brzucha i bioder.

Ważne jest, aby ukrywać, a nie eksponować swoich niedoskonałości, a przy odpowiedniej wiedzy i ubraniom każda z kobiet może olśniewać swoim wyglądem i przyciągać uwagę swoimi strojami.

tunika

1/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.