Jak poukładać rzeczy w szafie?

Utrzymanie porządku w szafie nie jest łatwą sztuką, szczególnie dla kobiet, które zazwyczaj mają sporo ubrań, butów, torebek oraz innych dodatków. Jeśli jednak będziesz stosować się do kilku zasad bez problemu staniesz się perfekcyjną panią domu, a twoja szafa będzie idealnie uporządkowana. Sprawdź, co będzie przydatne w twojej szafie i pomoże ci w zachowaniu czystości.

1. Magiczne pudełko

Łatwiej będzie ci utrzymać w porządku różne dodatki, bieliznę czy inne drobiazgi z pomocą pudełka podzielonego na przegrody. Dzięki temu zawsze szybko, bez niepotrzebnego tracenia czasu znajdziesz ulubiony pasek czy apaszkę.

2. Wieszaki

Wieszaki na ubrania to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu pomieścisz wiele ubrań w swojej szafie, zaoszczędzisz przez to sporo miejsca, a oprócz tego zapobiegniesz ich gnieceniu i odkształceniu materiału.

3. Worki na ubrania

Worki na ubranie są znakomite do przechowywania sezonowych ciuchów, których na razie nie nosisz. Ochronią je i zapobiegną gnieceniu. Świetnie spełniają swoją rolę zarówno w szafie jak i w podróży.

4. Pojemniki na obuwie

Jeśli masz sporo miejsca w swojej szafie to możesz kupić pojemniki na buty wykonane z plastiku. Dzięki temu buty zawsze będą na swoim miejscu i łatwo je znajdziesz.

5. Pojemniki z materiału

Zainwestuj w materiałowe pojemniki i umieść w pionowych miejscach w szafie. Bez problemu zmieścisz w nich ubrania, pościel i inne dodatki, na które zabrakło ci miejsca na półkach.

 

Jak poukładać rzeczy w szafie – wideo porady

Sposoby na bałagan w szafie

3.6/5 - (10 votes)

One Response

  1. Ja 23 marca 2014

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.