Jak pokonac nieśmiałość

Jak pokonać nieśmiałość?

Jak pokonać nieśmiałość?

Jak pokonać nieśmiałość?

Co możemy zrobić aby pokonać nieśmiałość. Aby pokonać nieśmiałość musisz zaobserwować, w jakich sytuacjach  czujesz się zagrożona i wtedy spróbuj się zmierzyć z nimi.  Możesz zacząć od stawiania małych kroków, ale stawiaj ich coraz więcej, ale nie rzucaj się od razu na głęboka wodę. Możesz na przykład zaczepić na ulicy kilka osób i zapytać o godzinę.

Znajdź cel i z uporem do niego zmierzaj. Musisz wierzyć w swoje siły i sens, tego co robisz.Zanim przystąpisz do realizacji jakiegoś trudnego zadania, które sprawia ci kłopot, najpierw postaraj się do niego porządnie przygotować. nie odkładaj niczego na jutro. Im szybciej zaczniesz nad sobą pracować, tym większą masz szanse na sukces.

Zawsze myśl dobrze o sobie, chwal się za osiągnięcia. Możesz zabawić się w aktorkę i ćwiczyć, ponieważ im dłużej ćwiczysz , tym szybciej staniesz się taka jaką chciałabyś być. Zawsze myśl o konkretach. Jeżeli wydaje ci się, że ktoś cię nie lubi, to nie izoluj się od tej osoby. Pomyśl raczej dlaczego tak jest . Jeśli znajdziesz się w towarzystwie nieznanych osób postaraj zachowywać się naturalnie, możesz komuś zrobić ładny komplement. Jeśli masz kompleksy na punkcie swojej urody, to zrób coś w tym kierunku, by poczuć się lepiej, np. idź do fryzjera, kosmetyczki, kup sobie coś fajnego. Zawsze staraj się być opanowana nawet w sytuacjach kryzysowych.

1/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.