Jak oglądać filmy bez limitu?

Filmy lubi oglądać każdy z nas. Nie każdy natomiast wie, że można znaleźć w sieci serwisy, które oferują ich oglądanie bez żadnych limitów. Łatwo znaleźć serwisy, które oferują odpłatne oglądanie filmów, rejestrację, podawanie danych osobowych itp., czego potem możemy żałować…

Aby znaleźć serwisy bezpieczniejsze, wartościowe, trzeba jednak nieco poszperać w sieci, a z reguły także zarejestrować się, najlepiej podając adres e-mail, którego na co dzień nie wykorzystujemy zbyt często.

Oglądanie filmów bez limitów

Generalnie wiele witryn oferujących oglądanie filmów bez limitów działa legalnie, gdyż podpisało umowy z dystrybutorami i utrzymuje się z reklam. Są to m.in.:

  • vod.onet.pl,
  • tvnplayer.pl,
  • kinoplex.gazeta.pl,
  • www.ipla.tv,
  • www.iplex.pl.

Inne serwisy teoretycznie również działają legalnie, gdyż ich właściciele zapewniają, iż nie ponoszą odpowiedzialności za materiały zamieszczone przez użytkowników lub że materiały zamieszone zostały jedynie w celach edukacyjnych, jednak legalność ich jest nieco mniej wątpliwa.

Można tam jednak znaleźć filmowe nowości, seriale itp. Działają na zasadzie streamingu (www.kinomaniak.tv; seanse.org) albo dzięki pobieraniu filmów na dysk (darmowefilmy.eu), a koniecznością do korzystania z tych serwisów jest rejestracja.

Przed rejestracją zawsze warto dokładnie przeczytać regulamin, żeby dzięki temu zapobiec nie zawsze przyjemnym niespodziankom.

Oceń

One Response

  1. jan 23 listopada 2013

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.