Co długość palców mówi o Twojej osobowości?

Możesz wierzyć lub nie, ale palce dużo o Tobie mówią i mogą wskazywać na Twoje różne cechy. Aby się tego dowiedzieć, musisz tylko porównać długość palca serdecznego i wskazującego

Palec serdeczny jest krótszy niż wskazujący

Jeśli długość palców przedstawia się w ten sposób, zwykle wskazuje to na wielką atrakcyjność fizyczną, życzliwość i charyzmę. Ludzie z tej grupy są bardziej zdeterminowani niż inni i są skłonni do poszukiwania ryzykownych sytuacji. Mają też wielką zdolność do łatwego rozwiązywania problemów. Z drugiej strony wydają się być ludźmi współczującymi, empatycznymi, a także często mają umiejętności techniczne i wielką zdolność do rozwiązywania łamigłówek.

Palec serdeczny jest dłuższy niż wskazujący

Ta grupa ludzi na ogół wydaje się być niezależna i pewna siebie. Nienawidzi chwalenia się bez powodu i cieszy się otoczeniem, w jakim przebywa. Zwykle osoby te wykonują pierwszy krok do zamknięcia działalności gospodarczej albo rozpoczęcia relacji. Mają też dużo samokontroli w sobie. Zawsze chętnie też przyjmują komplementy.

Palec wskazujący i serdeczny są tej samej długości

Jeśli należysz do grupy, która wyróżnia się taką samą długością tych placów, można powiedzieć, że jesteś bardzo spokojnym, bezinteresownym i opiekuńczym człowiekiem. Konflikty nie są dla Ciebie, podchodzisz do swojego życia w sposób bardzo zorganizowany i potrafisz porozumieć się ze wszystkimi rodzajami ludzi. Jeśli dobrze pokierujesz swoim umysłem, możesz stać się człowiekiem znakomicie wywiązującym się ze swoich obowiązków zawodowych. Ponadto masz ukryty temperament, który ujawnia się w trudnych sytuacjach.

Oceń

2 komentarze

  1. 33opony 26 września 2016
  2. slowfashioncafe 5 października 2016

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.