Zorganizuj mini pralnie we własnym domu, nie musisz mieć wiele miejsca, by mieć zakątek do prania

Jeśłi masz pralnię, czyli miejsce, gdzie spokojnie możesz posortować pranie, a pod ręką masz pralkę i suszarkę to już jesteś w gronie szczęśliwców. Nie musisz składać prania w koszach obok wanny. Takie miejsce można łatwo wygospodarować w domu, zwłaszcza w domu, wystarczy chcieć. Jeśli Twoja pralnia jest ciasna, niezorganizowana albo po prostu chcesz ją upiększyć, nie masz potrzeby stosowana kosztownych remontów! Te proste pomysły są tanie i na pewno sprawią, że Twoja pralnia zacznie Cię zachwycać.

1. Wykorzystaj przestrzeń garderoby
Możesz kreatywnie urządzić pralnię, wykorzystując garderobę w celu zaoszczędzenia miejsca, gdzie trzymasz pralkę i suszarkę.

2. Pralnia w garażu
Odnowiony garaż jest idealnym miejscem na wygodne robienie prania.

3. Wykorzystaj koszyki
Wykorzystanie koszy nie tylko sprawia, że obszar pralni jest mniejszy, ale też kosze pięknie wyglądają.

4. Wygodne szuflady
Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych półek. Umieść kilka szuflad między pralką a suszarką, a natychmiast zyskasz dodatkową przestrzeń.

5. Wysuwane półki
Pomysł ten zajmie nieco więcej pracy, ale dla dodatkowego miejsca na łatwe przechowywanie należy zainstalować kilka szuflad przesuwanych nad zlewem.

6. Pod skosem
Skośnie umieszczone kosze druciane nad pralnią umożliwią Ci łatwe i wygodne przechowywanie.

7. Słoje
Słój może być świetnym elementem wystroju. Przymocuj kilka do desek i umieść na ścianie, zyskasz rustykalny i ciekawy wygląd.

8. Magnesy
Zawsze gubisz szpilki lub spinki? Nie zgubisz ich nigdy więcej. Pasek magnetyczny przymocowany do ściany pomaga zachować wszystkie małe metalowe przedmioty w porządku.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.