Jak zorganizować piknik?

Wiosenne, ciepłe dni sprawiają, że chętniej spędzamy czas pod chmurką. Jest to doskonały czas na zorganizowanie pikniku we dwoje. Taka miła niespodzianka może zbliżyć do siebie ludzi i na nowo rozbudzić uczucie. Jak zorganizować taki piknik, aby przyjemnie spędzić ze sobą czas?

piknik

Planując piknik przede wszystkim pomyśl o wiklinowym koszu, do którego będziesz mogła zapakować różne przekąski, np. kanapki z kolorowymi warzywami, takimi jak ogórek, rzodkiewka czy pomidor. Takie radosne, wiosenne kanapki z pewnością pobudzą wasz apetyt. Oczywiście w koszyku nie może też zabraknąć ulubionego wina i kieliszków.

Nieodłącznym elementem pikniku jest również duży koc, na którym będziecie mogli usiąść lub poleżeć i odpocząć w promieniach słońca. Na kocu będziecie też ucztować, jeść przygotowane wcześniej smakołyki i pić wino.

piknik2

Dobrze jest też zabrać ze sobą talerzyki i termos z kawą lub herbatą, w zależności od waszych upodobań. Romantycznym i pobudzającym zmysły akcentem mogą być też soczyste owoce, takie jak winogrona czy truskawki, którymi będziemy mogli się wzajemnie karmić.

Piknik możesz zorganizować po południu lub wieczorem podczas zachodu słońca, gdy atmosfera będzie bardziej romantyczna, sprzyjająca gorącym wyznaniom. Taki piknik na pewno jest też idealną randką, na której możemy wyznać swoje uczucia drugiej osobie, a nawet się oświadczyć.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.