Jak zauroczyć chłopaka?

Jak zauroczyć chłopaka, który się nam podoba? Jak stać się dla niego atrakcyjną dziewczyną i zawrócić mu w głowie? Wykorzystaj sprawdzone triki jak sprawić by facet nie mógł przestać o tobie myśleć.

  • Uwodź go spojrzeniem. Kontakt wzrokowy jest niezwykle ważny. Nie zapomnij by delikatnie podkreślić swoje oczy, aby dodać im wyrazistości.
  • Uśmiechaj się do niego. Nie ma nic wspanialszego niż serdeczny uśmiech. Nikt przecież nie lubi patrzeć na smutne, ponure twarze. Uśmiechem zauroczysz go na sto procent!
  • Postaraj się zbliżyć do niego w odpowiedniej sytuacji i niby zupełnie przez przypadek dotknij jego dłoni czy ramienia.
  • Nie zapominaj o pięknym zapachu! Pamiętaj jednak, aby perfum nie był zbyt intensywny, to może odstraszyć chłopaka zamiast przyciągnąć do ciebie.
  • Bądź odważna i pewna siebie, ale nie do przesady. Nie zauroczysz chłopaka jeśli będziesz skrytą i cichą szarą myszką, która nie odezwie się ani słowem. Pamiętaj, że tylko osoby pewne siebie zdobywają to, czego pragną.
  • Postaraj się zaaranżować sytuacje, gdy zostaniecie sami we dwoje. W towarzystwie kolegów facet często popisuje się i nie do końca jest sobą. Z kolei przy twoich koleżankach może czuć się niezręcznie. Gdy zostaniecie sami, cała jego uwaga skupi się wyłącznie na tobie, możesz wtedy czarować go słodkimi uśmiechami i przyjemną rozmową.
  • Sprzeczaj się z nim. Niewielkie sprzeczki to doskonała okazja na flirt. Podczas rozmowy delikatnie mów mu, że się z nim nie zgadzasz. To sprawi, że rozmowa z tobą będzie dla niego bardziej interesująca.
  • Na końcu pamiętaj o najważniejszym, aby po prostu być sobą. Nikt nie lubi, gdy na siłę udajemy kogoś, kim nie jesteśmy. Jeśli będziesz zachowywać się przy nim swobodnie i naturalnie, on na pewno zauważy, że jesteś po prostu świetną dziewczyną i że sam też czuje się przy tobie dobrze.

chlopak

Jak zauroczyć chłopaka – wideo porady

Sprawdź co chłopakom podoba się w dziewczynach

10 trików jak zauroczyć i poderwać faceta

3.7/5 - (3 votes)

One Response

  1. pola 17 marca 2015

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.