Jak zachowywać się na pierwszej randce z dziewczyną?

Pierwsza randka jest stresująca zarówno dla chłopaka jak i dla dziewczyny. Każdy przecież chce dobrze wypaść na tym pierwszym spotkaniu. W tej poradzie chłopcy mogą dowiedzieć się jak zachować się na pierwszej randce i czego lepiej unikać, aby randka należała do udanych i by nie była tą ostatnią…

randka3

1. Wygląd zewnętrzny. Mówi się czasami, że kobiety nie zwracają aż tak bardzo uwagi na to jak wygląda mężczyzna, owszem może nie zależy nam na tym, aby mężczyzna wyglądał jak Brad Pitt, ale bardzo cenimy sobie elegancję, czystość i schludność. Jeśli więc umawiasz się na randkę z dziewczyną swoich marzeń zadbaj o czyste, eleganckie i wyprasowane ubranie oraz czyste i dopasowane do reszty ubioru buty. Nie zapomnij też o czystych dłoniach i paznokciach, gdyż bardzo zwracamy na to uwagę. Pamiętaj też by być estetycznie ogolonym, uczesanym i pachnącym. Ubiór natomiast zależy od tego w jakie miejsce się wybieracie. Jeśli jest to restauracja oczywiście musisz ubrać się tam elegancko, jeśli jednak spotykacie się, np. w kinie, twój ubiór może być luźniejszy i bardziej swobodny.

2. Komplementy. Nie ma kobiety, która ich nie lubi. Każda z nas uwielbia słyszeć, że pięknie wygląda i że jest wspaniałą dziewczyną. Ważne jest, abyś nie przesadził. Ciągłe mówienie komplementów na siłę może denerwować i być odbierane jako nieszczere. Lepiej jest więc zachować umiar, np. na początku spotkania powiedzieć komplement dotyczący wyglądu, który na pewno sprawi, że atmosfera będzie miła i już na początku zapunktujesz u dziewczyny.

3. Gentelmeńskie zachowanie. Oczywiście podczas randki nie możesz zapomnieć o przepuszczeniu kobiety w drzwiach, to rzecz, która może sprawić, że dziewczyna już na początku cię skreśli. Staraj się być kulturalny, opiekuńczy, pytaj dziewczynę jakie jest jej zdanie. Jeśli np. masz ochotę zmienić lokal, zaproponuj jej to, ale nigdy nie decyduj za was oboje. Kobieta pomyśli, że jesteś facetem, który nie liczy się ze zdaniem swojej partnerki.

4. Pewność siebie. Wszystkie kobiety lubią pewnych siebie i odważnych mężczyzn. Dzięki temu czujemy się przy was bezpiecznie. Ważne jest jednak, abyś nie popadał w przesadę i nie opowiadał przez całą randkę o tym jaki jesteś świetny. Takie zachowanie będzie odbierane jako narcyzm i na pewno sprawi, że dziewczyna szybko ucieknie, gdzie pieprz rośnie.

5. Pocałunek. Wszystko zależy od dziewczyny i atmosfery, to kobieta zdecyduje czy pozwoli ci na takie gesty na pierwszym spotkaniu. Musisz pamiętać, aby nie być natarczywym i nie próbować na siłę całować dziewczyny, nikt nie lubi takiego zachowania i zmuszania do czegokolwiek. Pocałunek na pewno powinien być spontaniczny, sam wyczujesz czy dziewczyna ma na niego ochotę, będzie to również dla ciebie znak, że wasza randka należała do udanych.

6. Rachunek. Jeśli to ty zapraszasz dziewczynę na randkę, powinieneś płacić rachunek. Obecnie jednak mamy równouprawnienie i często kobiety niezależne chcą płacić same za siebie, dlatego jest to już wasza wspólna decyzja. Na pewno rzecz, która wręcz odstrasza dziewczyny to skąpstwo, jeśli np. kupujesz wspólny popcorn w kinie, tylko po to, aby zaoszczędzić lub z góry mówisz zamówmy te drinki, bo są najtańsze, możesz pożegnać się z kolejną randką.

Jak zachowywać się na pierwszej randce z dziewczyną – wideo porady

Kiedy pocałować dziewczynę?

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.