Jak uwieść kobietę?

Sztuka uwodzenia to coś, czego możemy się nauczyć. Nie jest prawdą, że jeśli nie miałeś szczęścia do kobiet, to już zawsze tak będzie. Wystarczy, że pokonasz nieśmiałość i uwierzysz w siebie, a kobieta twojego życia może być twoja!

uwiesc

Po pierwsze zadbaj o swój wygląd! Żadna kobieta nie lubi mężczyzn, którzy mają nieładne dłonie, brudne paznokcie czy wymiętą koszulę. Nie musisz od razu wyglądać jak Brad Pitt, staraj się po prostu każdego dnia dbać o higienę, wyglądać czysto i schludnie.

Nigdy nie ukrywaj tego czym się zajmujesz i nie kłam, że masz furę pieniędzy, jeśli nie jest to prawdą. Pamiętaj, że kłamstwo ma krótkie nogi, prędzej czy później kobieta domyśli się prawdy, a wtedy wasza znajomość może się skończyć. Lepiej od początku grać w otwarte karty.

Pokaż kobiecie, którą chcesz zdobyć, że potrafisz być wrażliwy i czuły. Nie chodzi o to, żebyś stał się pantoflarzem, który robi wszystko, co powie kobieta. Wystarczy, że okażesz jej zrozumienie i czułość. Kobietom podoba się nie tylko siła fizyczna ale również duchowa.

Dowiedz się jak najwięcej na temat kobiety, która ci się podoba – co lubi, jaką ma osobowość, co by się jej spodobało? Dzięki temu dowiesz się jak z nią rozmawiać, a także, gdzie możesz ją zaprosić na randkę by był to dla niej udany wieczór.

Bądź dżentelmenem! Jeśli widzisz, że ma ciężki bagaż zaoferuj jej pomoc, przepuszczaj ją pierwszą w drzwiach, a gdy będziesz z nią w restauracji odsuń jej krzesło by mogła usiąść – kobiety doceniają takie gesty.

Kobiety nie znoszą ponuraków! Staraj się więc często uśmiechać. Uśmiechniętych ludzi zawsze postrzega się jako życzliwych, z natury dobrych i pozytywnych.

Ostrożnie z alkoholem! Kobieta, która pójdzie na randkę z facetem, który zamiast miło spędzić z nią czas, upije się i będzie bełkotał coś zupełnie bez sensu na pewno więcej się z nim nie spotka. Kobieta pragnie bezpieczeństwa i chce by mężczyzna okazał jej zainteresowanie.

Na końcu pamiętaj, aby zawsze być sobą. Jeśli będziesz udawał kogoś kim nie jesteś ona z pewnością to zauważy. Nie udawaj na przykład, że tak samo jak ona uwielbiasz jazdę na nartach, podczas, gdy kompletnie nie potrafisz jeździć. Możesz się tylko skompromitować przed nią, gdy wspólnie wyjedziecie w góry. Lepiej powiedz, że nie potrafisz jeździć na nartach, ale zawsze chciałeś tego spróbować. Będzie to też wspaniała okazja by zbliżyć się do siebie i poprosić ją o kilka lekcji ;)

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.