Jak zachowywać się na pierwszej randce z chłopakiem?

Nareszcie nadszedł ten dzień! Wymarzony chłopak, któremu zostawiłaś swój numer telefonu, zadzwonił do ciebie i zaproponował spotkanie. Jesteś wniebowzięta, ale jednocześnie przerażona, bo chciałabyś zrobić na nim jak najlepsze wrażenie. W tej poradzie dowiesz się jak oczarować chłopaka i sprawić, aby miał ochotę na kolejną randkę z tobą.

randka

1. Bądź radosna i wesoła. Pokaż mu, że cieszysz się z waszego spotkania, ale pamiętaj, aby nie popadać w przesadę. Jeśli będziesz w kółko powtarzać jak bardzo cieszysz się z randki z nim, może stać się zbyt pewny siebie, albo wręcz wziąć cię za desperatkę, która od razu chce go zaciągnąć przed ołtarz, a przecież to dopiero pierwsze randka. Lepiej powiedz, że cieszysz się z waszego spotkania, ale pozostaw trochę tajemnicy, aby on zastanawiał się czy będziesz miała ochotę się znów spotkać.

2. Pozwól mu zadecydować. Jeśli chłopak zapyta cię, gdzie chcesz się spotkać, powiedz mu, że chętnie pójdziesz w miejsce, które on sam wybierze. To sprawi, że połechtasz jego ego. Jeśli boisz się zupełnie zdać na jego wybór możesz np. delikatnie zasugerować miejsce, mówiąc: chętnie obejrzałabym zabawny film, albo mam ochotę spędzić czas w jakimś cichym i przytulnym miejscu.

3. Odpowiedni ubiór. To chyba największy problem każdej kobiety, co na siebie włożyć? Jedno jest pewne, na pierwszej randce nie możesz wyglądać jak szara myszka, ale też nie powinnaś zbytnio prowokować zakładając bardzo głęboki dekolt. Mężczyźni nie lubią mieć podanego wszystkiego na tacy, pociąga ich tajemnica i lubią ją odkrywać. Dlatego najlepiej załóż coś kobiecego, ale delikatnego. Najważniejsze, abyś czuła się sobą i nie próbowała na siłę udawać kogoś, kim nie jesteś.

4. Makijaż. Praktycznie każdy chłopak zapytany co sądzi na temat makijażu powie, że owszem lubi makijaż, ale delikatny i subtelny. To, co odstrasza każdego mężczyznę to mocny, wyzywający makijaż, z toną podkładu. Pamiętaj więc, aby na pierwszą randkę ładnie, ale delikatnie podkreślić oczy ulubioną maskarą, użyć kuszącego, owocowego błyszczyka, odrobiny różu i gotowe!

5. Bądź spontaniczna i nic nie planuj. Idąc na randkę pamiętaj przede wszystkim, że ma to być dobra zabawa. Nie nastawiaj się, że to ten jedyny i że na pewno będziecie parą. Faceci nie cierpią, gdy kobiety na pierwszym spotkaniu zachowują się tak jakby planowały już ich wspólną przyszłość. Takie zachowanie tylko go przestraszy. Lepiej baw się, śmiej i flirtuj, niech zobaczy, że jesteś fajną, wesołą i spontaniczną dziewczyną, a na pewno będzie miał ochotę poznać cię bliżej.

6. Miłe pożegnanie. To również od niego będzie zależało czy facet będzie miał ochotę na kolejne spotkanie. Dobrze więc jest podkreślić, że świetnie się bawiłaś i przyjemnie spędziłaś z nim czas i chętnie byś to kiedyś powtórzyła. Takie słowa na pewno go ucieszą i sprawią, że będzie myślał o kolejnym spotkaniu z tobą. Jeśli zaproponuje je od razu to wspaniale, a jeśli nie, cierpliwie czekaj na jego telefon bez zbędnego narzucania się. Na koniec możesz oczywiście dać chłopakowi słodkiego buziaka, dzięki temu na pewno o tobie szybko nie zapomni.

4.7/5 - (3 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.