Jak zrobić dobre wrażenie?

Aby osiągnąć sukces, najpierw należy włożyć w to nieco pracy. Tak jest w szkole, w domu, w pracy, ale także i w miłości. Aby zyskać sympatię drugiej osoby ważne jest, aby dobrze wypaść w jego oczach na pierwszym spotkaniu.

To od niego zależy, czy dojdzie do następnych… Sprawdź, o czym warto pamiętać na pierwszym spotkaniu!

kobieta

O tym pamiętaj!

Połowa sukcesu to fakt, że idziecie na randkę. Zatem obojgu wam zależy, aby rozwinąć znajomość. Jednakże jest także stres, skrępowanie, poddenerwowanie, ponieważ każde z was chce wypaść jak najlepiej w oczach partnera. Postaraj się odrzucić na bok nerwy i uspokoić się. Pewność siebie to podstawa.

UBIÓR

Dlatego zanim wyjdziesz z domu, stosownie się ubierz.

  • Załóż choć jeden kuszący dodatek na siebie, może to być intrygująca bluzka, jednak nie za odważna albo długie kolczyki.
  • Ubierz się swobodnie i wygodnie, ale zarazem taktownie. Błędem jest ubieranie prowokujących ubrań, które na starcie mogą przekreślić cię na straty.
  • Odzież dostosuj do miejsca randki. Idziecie do eleganckiej restauracji? Załóż małą czarną, która idealnie pasuje na tego rodzaju okazje. Jeśli jest to spacer po mieście, świetnie przydadzą się wygodne spodnie i stosowna bluzka, która będzie stanowić połączenie klasyki z elegancją.

POWITANIE

Forma zależy od stopnia waszych relacji. Może to być podanie dłoni (kobieta jako pierwsza wyciąga rękę) albo nawet przelotny buziak w policzek dla rozluźnienia atmosfery.

ZACHOWANIE

Pamiętaj o dwóch najważniejszych zasadach: szczerości i poczuciu humoru. Świetnie przyda się w sytuacji, kiedy wyczerpie wam się temat i nastanie krępująca cisza. Należy pamiętać, że nie tylko mężczyzna powinien ciągle rozpoczynać i kontynuować nowe tematy, również kobieta powinna wziąć w tym czynny udział. Szybko znudzisz swojego partnera zwykłym przytakiwaniem. W jego oczach staniesz się nieatrakcyjna/y. Przyjmuje się, że początek rozmowy powinien być stymulowany przez mężczyznę, później włącza się kobieta.

Uniwersalnymi tematami do rozmowy są pasje, zainteresowania, muzyka itp. Jeśli jesteś gadułą, postaraj się nie wygłaszać potoku słów, tylko dać dojść do głosu swojemu rozmówcy. Cały czas utrzymuj kontakt wzrokowy. W ten sposób wysyłasz sygnały, że interesujące dla ciebie jest to, co twój partner ma do powiedzenia.

Pod żadnym pozorem w czasie rozmowy nie korzystaj z telefonu komórkowego, nie rozglądaj się po restauracji – to oznaki, że jesteś znudzona/y.

Pierwsze spotkanie nie powinno być okazją do poruszania tematów związanych z życiem prywatnym. Rozmawia się jedynie na sprawy neutralne, aby przypadkiem nie rozczulić nikogo już na pierwszej randce. Stosuj zasadę – nie oceniaj, poznawaj. Będzie to kluczowym sposobem do osiągnięcia celu. A w tym wszystkim zachowuj się naturalnie.

4/5 - (4 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.