Jak rzucić urok miłosny?

Czasami chcąc rozkochać w sobie chłopaka lub dziewczynę próbujemy wszelkich możliwych sposobów. Niektórzy wierzą, że rzucenie miłosnego uroku zapewni im szczęście w miłości i sprawi, że obiekt ich westchnień oszaleje z miłości do nich. Każdy z nas marzy przecież o wielkiej miłości i chcemy wierzyć, że istnieje idealna miłość aż po grób… Jeśli chcesz możesz spróbować różnych uroków miłosnych, może akurat ci się poszczęści ;)

PIC01157.JPG

Jak odzyskać ukochaną osobę?

Potrzebujesz: 2 czerwone świece, 1 świeca pomocnicza w dowolnym kolorze, 1 biała kartka, igła, kadzidełko lub lampka zapachowa (o zapachu jaśminu lub różanym), środek dezynfekujący

Zrób magiczny krąg. Zapal 2 świece czerwone od świecy pomocniczej i kadzidełko (ewentualnie lampkę). Uklęknij w magicznym kręgu i złóż ręce jak do modlitwy. Proś siły nadprzyrodzone o pomoc: „siły nadprzyrodzone proszę Was o pomoc i zwrot mojego ukochanego (…) tu podaj imię ukochanej osoby.
Następnie usiądź za stołem albo na podłodze i ukłuj się igłą w dowolny palec lewej ręki. Krwią wypisz na kartce wasze imiona i nazwiska i otocz sercem. Potem zdezynfekuj ranę i złóż kartkę. Zgaś świece i opuść magiczny krąg.
Tego dnia, gdy na niebie zobaczysz pierwszą gwiazdę, zakop kartkę z imionami w lesie lub w ogrodzie. Nikomu nie możesz powiedzieć o rytuale. Od tej pory ukochana osoba nie zazna spokoju dopóki wasze serca znowu nie zostaną połączone.

Zaklęcie miłosne

MUNUS SIGSIGGA AG BARA YE
INNIN AGGISH XASHXUR GISSHNU URMA AHAZIGA BARA YE
ZIGASHUBBA NA AGSISHAMAZIGA
NAMAZA YE INNIN DURRE ESH AKKI
UGU AGBA ANDAGUB!

Przepisz to na kartkę papieru, połóż na jabłku i odczekać jakiś czas… Później jabłko daj ukochanej osobie, żeby zjadł owoc. Soki z jabłka sprawią, że zakocha w tobie bez pamięci.

Jak rozkochać w sobie ukochaną osobę?

Potrzebujesz: kartka w ulubionym kolorze ukochanej osoby, płatki róży, biała koperta.

Na kartce napisz co czujesz do tej osoby, z drugiej strony narysuj serce i wpisz jego imię. Włóż kartkę do białej koperty i wsyp tam świeże płatki róży. Pójdź z tą kopertą do kościoła ale w dzień po pełni księżyca. Nikomu nie mów o zaklęciu.

4 komentarze

  1. Lena 7 maja 2014
  2. gocha736 3 stycznia 2016
  3. kpt.Jamal Chlapiwąs 4 czerwca 2016
  4. saraaaah 5 maja 2017

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.