Jak się nie zakochać?

Co zrobić by nie zakochać się w niewłaściwej osobie? Jak przestać myśleć o facecie, który na przykład jest już zajęty lub po prostu wiemy, że nie jest dla nas odpowiedni. Oto kilka wskazówek na to jak nie zakochać.

kobieta

1. Staraj się unikać częstych spotkań z nim. Jeśli jest to niemożliwe, bo np. pracujecie razem lub macie wspólnych znajomych to ogranicz chociaż rozmowy z nim.

2. Nie snuj planów na przyszłość związanych z nim. Skoro wiesz, że ma inną lub jest facetem niewartym twoich uczuć, to szkoda tracić czasu i marzyć o tym, co nierealne.

3. Wypisz na kartce wszystkie jego wady. Wyliczając wszystkie jego negatywne cechy szybko zobaczysz, że wcale nie jest to facet twoich marzeń i nie ma w nim nic wyjątkowego.

4. Zajmij się sobą i swoją pasją. Kiedy będziesz zajęta, nie będziesz miała czasu na rozmyślanie o nim. Rozwijaj swoje pasje, możesz np. zrobić coś o czym od dawna marzyłaś.

5. Poznawaj innych facetów. Poznając innych zobaczysz, że świat nie kończy się tylko na nim, a dookoła ciebie jest wielu ciekawych, przystojnych, a przede wszystkim wolnych facetów.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.