Jak zamknąć konto w Inteligo?

Jeżeli masz otworzony rachunek w Inteligo, jednak chcesz go zamknąć, bo z jakiegoś powodu nie jest Ci on już potrzebny, nie zwlekaj z tym ani chwili. Nie jesteś pewien, od czego powinieneś zacząć zamykanie konta w Inteligo?

inteligo

Dobrze trafiłeś – dzisiaj przygotowaliśmy dla Ciebie garść porad odnośnie do tego, jak zamknąć konto właśnie w tym banku.

Likwidacja konta w Inteligo krok po kroku

Bank Inteligo działa w Polsce od 2001 roku i podlega pod PKO BP. Nie posiada żadnych placówek, umożliwia prowadzenie rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, w swojej ofercie ma też produkty kredytowe, inwestycyjne, a także ubezpieczeniowe.

Aby zamknąć konto w tym banku, należy złożyć wniosek o zamknięcie konta Inteligo, równoznaczny z rezygnacją ze wszystkich produktów, a także usług, które powiązane są z kontem, także z produktów kredytowych.

Wypowiedzenie umowy można złożyć w dowolnym momencie, a okres wypowiedzenia trwa jeden miesiąc  Zanim rachunek zostanie zamknięty, konieczne jest uregulowanie wszystkich zobowiązań wobec Inteligo, a w czasie do 7 dni roboczych od zamknięcia rachunku rozliczane są zgromadzone na nim środki.

Opłaty za zamknięcie konta w Inteligo nie zostały przewidziane.

Dokumenty przydatne przy zamykaniu konta w Inteligo

By rozwiązać umowę należy złożyć Wniosek o rozwiązanie umowy. Warto też doczytać regulamin konta Inteligo.

5/5 - (1 vote)

Tagi:

  • jak zamknąć konto inteligo

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.