Jak ujędrnić piersi bez operacji?

Upływ czasu nie tylko generuje zmiany w zdrowiu, ale też w wyglądzie. Większość owych zmian sprawia, że panie czują mniej atrakcyjne, zwłaszcza jeśli dotykają one kobiecych atrybutów.

Kobiety często narzekają na opadające piersi. Oprócz upływu czasu powodem niezadowolenia z wyglądu biustu jest ciąża, która pogarsza stan wiązań kolagenowych, na skutek czego tkanka skórna nie wytrzymuje ciężaru piersi.

Domowe sztuczki na ujędrnienie piersi

Ćwiczenia
Ćwiczenia są w stanie wzmocnić mięśnie klatki piersiowej. Pomocne są zwłaszcza „damskie” pompki, które należy wykonywać w ilości 10 dziennie każdego dnia.

Lód
Zimna woda ma zdolność ujędrniania piersi, dlatego regularnie należy wykonywać masaż piersi kostkami lodu.

Ujędrniający krem
By przygotować domowy krem ujędrniający piersi, należy 40 g zwykłego kremu zmieszać z 20 kroplami esencji lawendowej i wymieszać na gładką pastę. Krem należy od razu wmasować w piersi, wykonując masaż.

Jajka
Wystarczy ubite białko jajka rozprowadzić na piersiach, pozostawić na 30 minut i spłukać wodą.

Mleko
Za pomocą pełnotłustego mleka można zapobiegać powstawaniu rozstępów na piersiach w czasie ciąży. Trzeba nakładać je wacikiem, pozostawić na pół godziny, a następnie spłukać ciepłą wodą.

Banany
Jest to potwierdzony i skuteczny sposób. Należy rozgnieść dojrzałe banany i rozprowadzić je na piersiach, a następnie założyć biustonosz i pozostawić kompres na tak długo, jak to możliwe.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.