Jak się zemścić na dziewczynie?

O tym, że zemsta jest rozkoszą bogów, że najlepiej smakuje na zimno, że może poprawić humor, na pewno słyszałeś niejeden raz. I zapewne dlatego trafiłeś na ten wpis. Zemstę wykorzystujemy po to, aby poczuć się lepiej i poprawić sobie humor, niestety – czyimś kosztem.  Mimo iż zemsta uznawana jest za nieetyczną, w niektórych sytuacjach nie potrafimy oprzeć się pokusie utarcia nosa komuś, kto wyrządził nam jakąś krzywdę.

Czasami nadzieja na zemstę trzyma nas wręcz przy życiu i umożliwia normalne funkcjonowanie, zwłaszcza, jeżeli rany zadane przez drugą osobę były naprawdę bolesne i zburzyły nasz cały dotychczasowy światopogląd. Pielęgnujemy w sobie złe uczucia i zapominamy o tym, że o wiele lepiej byłoby wybaczyć… Bardzo często powodem do zemsty może się stać zdrada ukochanej, jej odejście z innym mężczyzną, rozstanie w niezbyt przyjaznych okolicznościach. Mimo iż uważa się, że mszczą się przede wszystkim kobiety, także i mężczyźni uciekają się do różnych ciekawych zagrywek. Kilka z nich opisujemy poniżej. Dodatkowo podkreślamy, że nie zachęcamy do stosowania tego typu praktyk – planowanie zemsty i zaprzątanie sobie nią głowy stanowczo nie powinny burzyć Twojego życia i niszczyć jego harmonii!

zemsta

Jak się zemścić na dziewczynie?

Sposobów na to, aby zemścić się na dziewczynie jest wiele. Mężczyźni uciekają się do różnych niemęskich czasami zagrywek, takich jak np. rozdawanie nr byłej kumplom i rozpowiadanie na prawo i lewo, że rozpaczliwie poszukuje partnera, że jest – kolokwialnie mówiąc – „łatwa”, ośmieszając ją w gronie koleżanek, podchodząc i mówiąc przy nich coś kompromitującego na jej temat itp.

Na forach internetowych można też znaleźć szereg innych pomysłów – np. wręczenie byłej w towarzystwie jej znajomych jakiegoś kompromitującego przedmiotu (np. taniego wibratora) i podkreślenie, że zapomniała go zabrać ostatnim razem, rozsyłanie po różnych portalach internetowych jej zdjęć z nr telefonu kontaktowego, zdjęć kompromitujących ją itp., czy zdradzanie jej znajomym tajemnic, które mówiła na ich temat w sekrecie (a kobiety często mają na temat swoich koleżanek czy kolegów różne przemyślenia).

Innym sposobem na smakowitą zemstę jest ponowne uwiedzenie byłej na jedną, dwie randki, a potem porzucenie jej – żeby poczuła to, co czuje osoba głęboko zraniona i wykorzystana.

Oczywiście są to metody złe i z zasady godne potępienia, jednak nie ulega wątpliwości, że mężczyźni sięgają po nie dość często. Czy warto? Raczej nie.

Najlepiej jest ignorować zupełnie osobę, która nas zraniła, pokazać jej, że bez niej radzimy sobie bardzo dobrze i jesteśmy nawet szczęśliwsi. Nie próbuj wzbudzać w byłej dziewczynie litości, wręcz przeciwnie – niech poczuje zazdrość, że nie ma już co liczyć na szczęście u Twojego boku. W jej towarzystwie bądź zawsze uśmiechnięty, pojawiaj się z kumplami czy nową dziewczyną, a byłą ignoruj – na pewno poczuje się o wiele bardziej dotknięta niż gdybyś zaatakował bezpośrednio.

3/5 - (2 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.