Chcesz przestać chorować? Ten prosty trik umożliwi Ci to

Kiedy zapadamy na przeziębienie, zwykle udajemy się do apteki, ale istnieją bardziej skuteczne metody na poprawę zdrowia.
Pewien prosty domowy środek może pomóc uniknąć wielu dolegliwości, które są skutkiem obecności w organizmie wirusa grypy, infekcji dróg moczowych, zaparcia, problemów z kontrolowaniem wagi czy innych. Przepis ten został wielokrotnie przetestowany i wielu osobom zapewnił zdrowie.

Sekret polega na piciu każdego dnia kubka ciepłej wody z miodem i cytryną. Powinna to być pierwsza rzecz, jaką robi się codziennie rano. Do kubka gorącej wody należy wcisnąć pół cytryny i dodać łyżeczkę miodu. Kiedy nieco przestygnie, należy wypić (napój musi być jednak ciepły). Bardzo ważne jest to, by pić ten napój przed kawą i śniadaniem, zupełnie na czczo. Po kilku miesiącach zacznie się zauważać poprawę nastroju i ustąpienie dolegliwości takich jak na przykład zwyczajne bóle głowy.

Proponowany napój działa na organizm wieloaspektowo, ale przede wszystkim wpłynie na 3 aspekty:

  1. Zapobiegnie infekcjom dróg moczowych – jest to świetne lekarstwo na zapalenie pęcherza moczowego i naturalny środek moczopędny.
  2. Poprawi trawienie – działa również jako akcelerator układu pokarmowego, co korzystne jest zwłaszcza dla osób chcących schudnąć. Nawilża jelita, zwiększa produkcję enzymów wątrobowych i chroni przed infekcjami.
  3. Ogólnie poprawi stan zdrowia – cytryna jest naturalnym środkiem antyseptycznym, stymuluje też produkcję nowych komórek krwi oraz wytwarzanie kolagenu.
    Warto spróbować, a na pewno się nie pożałuje.

    Oceń

One Response

  1. bramfurt 17 września 2016

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.