Kuchnia w stylu hi-tech – jak ją urządzić?

Kuchnia w stylu hi-tech

Kuchnia w stylu hi-tech.

Jesteś zwolennikiem nowych technologii i chcesz przynajmniej jedno z pomieszczeń urządzić w stylu hi-tech? Zdecyduj się na kuchnię, bardzo ważne pomieszczenie w każdym chyba domu czy mieszkaniu, najintensywniej uzupełniane sprzętami spełniającymi najnowsze standardy.

Jakie są główne cechy stylu hi-tech? To podążanie za najnowszymi trendami, gadżeciarstwo, minimalizm, proste formy, kontrastowe połączenie kolorów, czyli wszystko to, co zaprzecza stylowi retro, spokojnemu, stonowanemu i tworzącemu sielski, przytulny nastrój w każdym pomieszczeniu. Aranżując kuchnię w tym stylu, staramy się nadać jej wygląd sterylnego laboratorium, w którym wszystko jest idealnie rozplanowane i najwyższej jakości.

 Jak osiągnąć efekt hi-tech w kuchni?

Wybieraj nowoczesne gadżety, dobieraj kolory na zasadzie kontrastu i podążaj za nowymi trendami oraz technicznymi nowinkami, nie bojąc się najdziwniejszych czasami urządzeń i sprzętów. Równocześnie sięgaj po rozwiązania proste, minimalistyczne, które pozwolą Ci zachować porządek i ła. Kuchnia hi-tech ma mnóstwo schowków i szuflad, zwłaszcza na przedmioty tradycyjne, niewpisujące się w nowoczesne trendy.

Kuchnia w stylu hi-tech

Minimalistyczna kuchnia w stylu hi-tech.

Istotne jest również oświetlenie. W kuchni hi-tech powinno być halogenowe, z wieloma lampkami rozmieszczonymi w różnych miejscach, dzięki czemu, odbijając się w szklanych, srebrnych, wysoko połyskujących blatach da świetne efekty wizualne.

* * *

Decydując się na kuchnię w stylu hi-tech, musisz liczyć się z tym, że będzie to inwestycja dość kosztowna – każdy element musi bowiem być wykonany z nowoczesnych materiałów, które nawiązują do industrializmu, niezbędne są także najnowocześniejsze gadżety i rozwiązania na najwyższym poziomie. A niestety – innowacyjność słono kosztuje…

Kuchnia hi-tech

Kuchnia w stylu hi-tech wizualnie kojarzy się z surowym laboratorium.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.