Jak pomagać potrzebującym?

Wielu ludzi chciałoby pomóc osobom potrzebującym, jednak jak wiadomo czasy są ciężkie i często sami mamy pod górkę. Są jednak sposoby, które mogą wspomóc biednych ludzi, a za które nie musimy nic płacić.

Warto więc z nich skorzystać, bo nie kosztują nas nic oprócz chwili czasu i odrobiny chęci, a mogą pomóc naprawdę potrzebującym.

Formy pomocy potrzebującym

1. Pierwszym sposobem jest znana chyba wszystkim strona www.pajacyk.pl wystarczy wejść na stronę i kliknąć w brzuszek pajacyka, dzięki czemu przekazujemy 5 groszy na obiad dla ubogich dzieci. Dzięki tej stronie każdego dnia możemy wspólnymi siłami nakarmić jakieś 5 tysięcy głodnych dzieci. Warto np. ustawić sobie taką stronę jako „stronę startową” w ten sposób nie zapomnimy o klikaniu w pajacyka.

2. Kolejną, podobną stroną jest strona www.polskieserce.pl klikając w serduszko możemy wspomagać osoby chorujące na serce. Tak jak w przypadku pajacyka, w serce możemy klikać każdego dnia.

3. Następna strona tego typu to www.okruszek.org.pl klikając w chleb wspomagamy fundację zajmującą się ludźmi biednymi, dzięki naszemu klikaniu otrzymują posiłki. Dlatego warto klikać każdego dnia!

4. Jeszcze innym sposobem może być przekazanie 1% podatku na wybrany przez nas cel. Możemy wybrać różne fundacje np. wspomagające osoby biedne lub chore. Jak więc widać dzięki takim sposobom możemy pomóc innym, sami nic na tym nie tracąc, a wiec do dzieła!

Jak pomagać potrzebującym – wideo porady

Jak pomagać osobom potrzebującym i sprawdzać wiarygodność organizacji humanitarnych?

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.