Jak być seksowną

Jak być seksowną?

seksowna kobieta

Jak być seksowną?

Każda kobieta – no, może z małymi wyjątkami – pragnie wzbudzać zainteresowanie płci przeciwnej i uchodzić za atrakcyjną. Osiągnięcie tego celu wcale nie jest takie trudne, jak może się wydawać – wystarczy poznać dobrze siebie, swoje ciało, nabrać pewności siebie i nauczyć się podkreślać swoje atuty i maskować mankamenty.

Dzisiaj mamy dla Ciebie kilka wskazówek odnośnie do tego, jak być seksowną. Zapraszamy do lektury!

Porady, jak być seksowną

Po pierwsze, trzeba żyć w zgodzie ze sobą. Zapomnijcie o swoich ułomnościach! Nie są ważne w obliczu wszystkich waszych zalet! To co, że macie trochę nadprogramowego ciałka? To są wałeczki miłości! Zresztą, bycie seksownym nie zależy od tego jak się wygląda, ale jak się prezentuje to co się ma.

Po drugie, należy chodzić z głową do góry, plecy proste, pierś do przodu i uśmiech.

Po trzecie, dbajcie o siebie. Idźcie do fryzjera, choćby po to by pozbyć się rozdwojonych końcówek i odrostów.

Po czwarte, kupcie sobie coś szałowego. Buty na wysokiej szpilce, kolorową zwiewną sukienkę, wystrzałowe dżinsy. Pamiętajcie, że niezależnie od tego jaką macie figurę, zawsze znajdzie się coś, co nie tylko ukryje jej mankamenty,  Dobrze dobrany do figury strój uwydatnia wszystko to co macie najpiękniejsze i niezawodnie poprawia waszą samoocenę.

Na koniec, pokażcie się światu. Nie można go przecież pozbawiać takiej przyjemności.

Uwaga!

Seksowność nie polega na pokazaniu jak największych partii nieosłoniętego ciała. Żadnych tam gołych pępków i superkrótkich mini! Czyżbyście nie wiedziały, że najbardziej kusi to, co zakryte i czego nie widać? Dlatego znacznie lepszym wabikiem będzie rozcięcie w długiej spódnicy i bluzka dłuższa, ale za to lekko (naprawdę lekko!) prześwitująca.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.