Jak być bardziej męskim

Jak być bardziej męskim?

prawdziwy mężczyzna

Jak być bardziej męskim?

Męski mężczyzna to mężczyzna zadbany. Dlatego jeżeli chcesz być uznawany za prawdziwego mężczyznę, zacznij myśleć zarówno o swoim wyglądzie, ubiorze, jak i charakterze.

Dzisiaj mamy dla Ciebie kilka wskazówek odnośnie do tego, jak być bardziej męskim. Zapraszamy do lektury!

Męski – czyli jaki?

Jeśli chodzi o wygląd, to zadbaj o fryzurę, nie chodź w przetłuszczających włosach. Troszcz się też o cerę, o postawę – chodź zawsze wyprostowany, pewnym krokiem, wciągaj lekko brzuch – to wszystko korzystnie wpłynie na Twój wygląd.

Jeśli chodzi o ubiór, to nie używaj swetrów wpuszczanych w spodnie, spodni pod mięśniem piwnym, poprzecznych wzorów przy tuszy ani pionowych, gdy jesteś szczupły. Szczupli panowie nie powinni chodzić w sweterkach z dekoltem w trójkąt.

Jeśli pan jest z kolei gruby, to nie poleca się noszenia okrągłych dekoltów pod szyją. Panowie powinni zwracać uwagę na zbyt krótkie spodnie, nie chodzić w skarpetach przy zakładaniu sandałów. Jeśli pan ma nadwagę i jest stosunkowo niski to nie ubierać spodni  za kolano

Większości kobiet nie podobają się faceci, którzy zbyt przesadnie dbają o wygląd. Poza tym każdy atrakcyjny facet powinien dbać o higienę, to chyba oczywiste.

1/5 - (1 vote)

Tagi:

  • jak byc meski
  • jak być bardziej męskim

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.