Jak zadziałać na hormony i spalić tkankę tłuszczową w ciągu kilku minut?

Liczne badania potwierdziły, że istnieje bezpośredni związek między wydzielanymi hormonami, a spalaniem tłuszczu w specyficznych miejscach ciała.

Dietetycy twierdzą, że związek hormonów i spalania tkanki tłuszczowej może być różny w przypadku różnych osób, na przykład osoba z insulinoopornością będzie potrzebować trzech miesięcy, by stracić na wadze tyle, ile zdrowa osoba straci w ciągu miesiąca lub nawet szybciej.

Na czym polega oddziaływanie na hormony?

Przywrócenie równowagi hormonalnej w organizmie decyduje o łatwości, z jaką można spalić tłuszcz w miejscach, w których łatwo się on gromadzi. Pozwala to też zwalczać stres i utrzymać masę mięśniową, co również sprzyja utracie tłuszczu.

Dr Natasza Turner, ekspert w dziedzinie żywienia stwierdziła, że poprzez stymulację hormonów u pacjentów z nadwagą może mieć miejsce wyraźnie szybsza utrata tłuszczu oraz utrzymanie w idealnym stanie masy mięśniowej.

Wszystko, co trzeba zrobić, by stymulować hormony do odpowiedniej pracy, w czym pomaga przygotowywanie napojów detoksykujących, które warto spożywać na czczo. Mogą składać się z ananasa, ogórka, mięty, ale można też przez cztery dni stosować dietę bazującą na białkach i warzywach.

Nie zaleca się przedłużać okresu detoksykacji, ponieważ utrata wagi może grozić utratą masy mięśniowej, a nie tylko tłuszczu.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.