Prosty sposób na czyszczenie łazienki bez chemii ze sklepu

Ocet znowu rządzi! Ta niezwykła ciecz ma bardzo wiele zastosować, od środka pomocnego dla zdrowia, po środek do czyszczenia i dezynfekcji. Jest to szybki i tani sposób na czyszczenie. Z wykorzystaniem jego i drugiego składnika możesz przygotować preparat, który sprawi, że brudna łazienka będzie lśnić jak nowa. Możesz myśleć, że czyszczenie za pomocą wybielacza lub chemicznych środków czyszczących jest równie łatwe, ale podczas gdy mogą one być skuteczne, nie są tak bezpieczne i tanie.

 

Wszystko, czego potrzebujesz, to:
butelka z rozpylaczem,
ciepły ocet,
płyn do mycia naczyń
i rękawice.
Jak zapewne się domyślasz, płyn do naczyń i ciepły ocet miesza się w równych częściach w butelce z rozpylaczem.
Popularnie do mycia łazienki używa się wybielacza, ale specjaliści zalecają kilka środków ostrożności. Po pierwsze, mówią one, że każda osoba mająca do czynienia z wybielaczem powinna nosić gumowe rękawice, buty i okulary ochronne. Należy również rozcieńczyć preparat wodą i otworzyć okna, by wywietrzyć opary. Żadne takie ostrzeżenia nie mają zastosowania do octu.

Będziesz zdziwiony wynikami swojej pracy z zastosowaniem tego naturalnego środka i na pewno będziesz mieszał go za każdym razem, gdy uznasz, że Twoje łazienka potrzebuje czyszczenia.

Po spryskaniu powierzchni preparatem, pozwól mu zadziałać przez 30 minut. W zależności od ilości brudu, możesz zostawić środek nawet na dłużej lub od razu czyścić.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.