Najlepsze naturalne sposoby na natychmiastowe wyleczenie dławicy piersiowej

Choroba ta jest spowodowana przez niedostateczną ilość krwi docierającą do serca, która jest niezbędna dla jego prawidłowego funkcjonowania. Choroba ta powoduje przede wszystkim ból w klatce piersiowej. Może on wahać się od bardzo łagodnego do bardzo silnego i ucisku, który powoduje trudności w przełykaniu i mówieniu.

Ataki trwają zwykle od 1 minuty do 10 minut, ale czasem mogą trwać nawet przez 1 godzinę, co jest spowodowane zwłaszcza większym niż normalnie wysiłkiem fizycznym.

Z pewnością wiele osób cierpi z powodu dławicy piersiowej w różnych sytuacjach swojego życia i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Poniżej przedstawiamy niektóre metody leczenia tej choroby w sposób naturalny i zdrowy.

Zielona herbata – generuje płynność krwi, obniża poziom cholesterolu i wzmacnia serce.

Karczochy – obniżają ciśnienie krwi i zmniejszają poziom cholesterolu, więc zalecane jest przygotowywanie naparu z liści karczocha. Należy gotować dwa liście karczocha w wodzie przez pół godziny, następnie przecedzić i pić przed każdym posiłkiem.

Czosnek – również obniża poziom cholesterolu, usprawnia krążenie krwi upłynniając krew, a także zapobiega powstawaniu skrzeplin, zapobiega też anginie. Należy przyjmować ½ łyżeczki maceratu czosnku wraz z 400 g wina.

Wierzba – jest to substytut aspiryny przepisywany przez lekarzy, ponieważ ma podobne właściwości jeśli chodzi o poprawianie funkcjonowania serca, ma też działanie przeciwbólowe, rozcieńcza krew i zapobiega powstawaniu zakrzepów. Łyżkę kory wierzby należy zalać szklanką wody i gotować przez 5 minut.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.