Jak się nie upić

Jak się nie upić?

Jak się nie upić

Jak się nie upić?

Wybierasz się na imprezę na której będzie dużo alkoholu i boisz się, że ulegniesz pokusie i nie dotrwasz do końca? Świetnie trafiłeś! Przeczytaj porady dzięki którym nie będziesz musiał trzymać abstynencji i wyjść z przyjęcia o własnych siłach.

  1. Podczas picia alkoholu ważne jest abyś coś jadł oraz ruszał się. Taniec i ogólnie rozumiany ruch to sprawdzone metody, zatem zdrowia i na parkiet.
  2. Zadbaj o to aby być wypoczętym. Jeśli jesteś zmęczony i dodasz do tego alkohol to gwarantuję Ci, że długo nie wytrzymasz. Organizm potrzebuje snu, a alkohol otumania, zatem może dojść do tego, że przestaniesz panować nad zmęczeniem i po prostu zaśniesz przy stole.
  3. Nie zapomnij o jedzeniu. Powszechnie wiadomo, że efekty picia alkoholu na pusty żołądek są bardzo szybko widoczne. Zjedź coś zanim wyjdziesz z domu jeśli nie chcesz upić się przed końcem zabawy.
  4. Dbając o swoje dobre samopoczucie pamiętaj aby nie mieszać alkoholi. jeśli pijesz wódkę, to do końca imprezy pozostań jej wierny.
  5. Pij bez pośpiechu. Miedzy kolejną kolejka możesz coś przegryźć, przewietrzyć się lub porozmawiać z kimś. Staraj się pilnować aby odstępy czasowe były zachowane.
Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.