Kredens w kuchni powraca do łask

kredens w kuchni

Kredens w kuchni wraca do łask.

Dziś trzymamy zastawę stołową, zwłaszcza tę rzadko używaną, odświętną, przeważnie w jadalni, jednak jeszcze nie tak dawno temu, bo w czasach naszych mam i babć, miejscem przechowywania wykwintnych naczyń był kredens znajdujący się w kuchni.

Dziś także możemy postawić na takie rozwiązanie, zwłaszcza jeśli marzy nam się kuchnia w stylu rustykalnym czy retro, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by kredens w stylu tamtych lat był jedynym takim staroświeckim elementem naszej kuchni, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Jaki kredens wybrać?

Do wyboru mamy ogromną ilość kredensów, i nowoczesnych, i stylizowanych na stare, więc chyba nikt nie powinie mieć problemu z wybraniem mebla idealnego dla swoich potrzeb i wpasowującego się stylistyką w otoczenie.

Jeśli posiadamy stary kredens, możemy go także odnowić i może on nawet prezentować się znacznie lepiej niż nowy, pod warunkiem oczywiście, że znajdziemy dobrego fachowca zajmującego się renowacją mebli.

Jednak takie usługi nie należą do najtańszych i jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, musimy liczyć się z tym, iż cena renowacji kredensu może być nawet kilka razy wyższa niż zupełnie nowy mebel, jaki kupilibyśmy w sklepie.

Warto to jednak zrobić jeśli możemy sobie na to pozwolić, choćby po to, by uczcić w ten sposób pamięć naszych przodków i nadać wnętrzu duszę.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.