Jak zrobić makijaż

Jak zrobić makijaż?

Jak zrobić makijaż?

Jak zrobić makijaż?

Zanim nałożysz podkład odczekaj około 10 minut , by użyty wcześniej krem dobrze się wchłoną. Gdy już nałożysz podkład odczekaj chwilę aby dobrze się związał ze skórą , po czym rozprowadź najlepiej transparentnego, utrwali to podkład i  dodatkowo  zamatuje skórę : puder nakładaj grubym, miękkim pędzlem.

Jeżeli pokryta podkładem twarz po pewnym czasie zacznie świecić, użyj bibułek matujących. Po użyciu takich bibułek  oprósz twarz  sypkim pudrem, nigdy nie pudruj  błyszczących partii twarzy, zanim nie usuniesz z nich  nadmiaru sebum.

Jeśli chodzi o cienie do powiek to dłużej utrzymują się na twarzy jeśli skóra jest sucha. Zanim zaczniesz malować oczy najpierw rozprowadź małą ilość podkładu: dzięki temu cienie nie zmienią barwy po zetknięciu ze skórą ,  przed nałożeniem cieni oprósz powieki sypkim pudrem, puder stworzy dla cieni bazę, która utrwali makijaż.

Kolejną ważną rzeczą są pomadki do ust

Zanim pomalujesz szminką usta, sięgnij po podkład, dzięki temu pomadka dłużej utrzyma się na ustach. Kontur ust obrysuj konturówką  o neutralnym kolorze , linię tę lekko rozetrzyj , tak aby stała się,  jak najmniej widoczna. Pokryj całe usta konturówką w kolorze szminki. Następnie pomaluj usta szminką . Jeśli masz zamiar użyć jeszcze błyszczyk to lekko przypudruj usta sypkim pudrem.

Oceń

One Response

  1. kokokietka 12 grudnia 2012

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.